Zavrieť

Porady

Spúšťanie WMP

Už si neviem rady a potrebovala by som pomôcť. Po stlačení čísla 4 sa mi začal otvárať windovs media player. číslicu 4 mi nenapíše, vždy sa otvorí wmp. Už som skúšala všetko možné, strávila som nad tým niekoľko hodín, no neviem čo spustilo toto otváranie číslicou. Vírusy žiadne , nastavenia správne a keď som zadala nájsť chyby cez eset, tak označuje túto chybu ako " nedá sa spustiť, používa ju iný program". vie mi niekto pomôcť? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tukni si pravym tlacidlom mysi na odkaz WMP na ploche, daj Vlastnosti a v zalozke Odkaz najdes pole Klavesova skratka.
    Tam mas tu 4, zrus ju.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Presnejšie - je tam voľba Zrušiť. Takže sa zruší tá klávesová skratka a WMP sa bude spúšťať normálne odkazom a 4-ka bude 4-kou....
    ivka70 Neviem, u mna volba Zrusit zrusi otvorene okno, ked chcel zmazat klavesovu skratku, musim sa postavit do toho pola a zrusim ju s Backspace (objavi sa napis Ziadny) a potom dam OK.
    Cize volba zrusit nezrusi definovanu klavesovu skratku.
    misoft Máš pravdu - moja chyba - nie Zrušiť, ale Žiadny. Myslel som na to, písal som však niečo iné..... Včely mi uleteli....
    daja106 mám tam žiadny, stále sa otvára číslicou 4
    misoft Potom vyskúšaj iné riešenie!
    Odinštaluj WMP a používaj MPC-HC - je to trochu lepší WMP. https://mpc-hc.org/downloads/
    Potom si nastav asociáciu na neho a máš po probléme.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.