Zavrieť

Porady

Potvrdenie na účely nároku na dávku v nezamestnanosti

Zravim poradakov,
prosim vas vyplnam potvrdenie zamestnavatela na ucely naroku na davku v nezamestnanosti a v bode c. 5 potrebujem vyplnit obdobie kedy bol zamestnanec docasne praceneschopny.

Vyplnam tam obdobie po 10. dni alebo komplet cele obdobie PN?

Vdaka
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Celé obdobie PN.
0 0
Jozef Jozef

Jozef je offline (nepripojený) Jozef

Vdaka za promptnu odpoved
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Ahojte, chcela by som sa opýtať. Vyplňujem tlačivo pre jednu zamestnankynu, ktora uz u nas nepracuje-Potvrdenie zamestnáv.na účely nároku na dávku v nezamestnanosti ale neviem to vobec vyplniť. Tak napríklad bod 1) tam mám uviesť obdobie poistenia v nezamestnanosti zamestnanca. Píše sa tam celý pracovný pomer, od-do, alebo ked bol zamestnanec na PN-ke tak to obdobie sa mu nepočíta?
0 0
sgm sgm

sgm je offline (nepripojený) sgm

Mám pred sebou tlačivo, na ktorom je rozpísané každé obdobie - od trvania PP, cez PN (alebo iné dôvody), obdobia od 2001-31.12.2003 - poskytované PN, materská alebo rodič. príspevok... myslím si, že obdobie poistenia v nezamestnanosti zamestnanca je celé, počas ktorého trval PP.
Poprípade môžem toto tlačivko poslať, ozvi sa.
Bea
Naposledy upravil sgm : 22.06.06 at 09:21
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

No môžeš mi to poslať. Ja by som len potrebovala vediet ci je to cele obdobie, alebo PN-ku odpocitavam. A je tam aj počet rokov a dní. Myslí sa tam kalendárnych dní???
0 0
sgm sgm

sgm je offline (nepripojený) sgm

Môžeš mi poslať svoje tel. alebo fax číslo? Skener mi odišiel, nemá ho kto dať na poriadok..:-(
Bea
0 0
manga manga

manga je offline (nepripojený) manga

pozeram teraz na toto tlacivo a nie je mi presne jasne ze ci to vyplnam len za obdobie co mal zamnec PP u nas alebo to mam hladat v predchadzajucich zapoctovych listoch ?!?!?! dakujem za odpoved...
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

manga Pozri príspevok
pozeram teraz na toto tlacivo a nie je mi presne jasne ze ci to vyplnam len za obdobie co mal zamnec PP u nas alebo to mam hladat v predchadzajucich zapoctovych listoch ?!?!?! dakujem za odpoved...
No určite len za seba. Čo by si zistila zo zápočtových listov? Potrebuješ tam predsa uviesť VZ, z ktorého sa platilo poistenie v nezamestnanosti. A to tam nenájdeš. A ani to nemôžeš potvrdzovať za niekoho iného.
Takže podľa mňa, ak mal v tom čase viacerých zamestnávateľov, tak bude musieť asi osloviť aj ich.
0 0
manga manga

manga je offline (nepripojený) manga

uf uf .. zmiatli ma tie body kde sa hovori o datumoch od 01012003 do 31122003 a tak dalej .. tak som nevedela... a zdalo sa mi to cudne preco by som to tam mala pisat ja spatne ... dkaujem za info... prvykrat som sa s takymto tlacivom stretla... a program to nevypluje
vdaka !!!!
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

manga Pozri príspevok
uf uf .. zmiatli ma tie body kde sa hovori o datumoch od 01012003 do 31122003 a tak dalej .. tak som nevedela... a zdalo sa mi to cudne preco by som to tam mala pisat ja spatne ... dkaujem za info... prvykrat som sa s takymto tlacivom stretla... a program to nevypluje
vdaka !!!!
No je jasné, že ak u Vás napr. pracuje od roku 2006, že nemôžeš písať žiadne informácie o jeho zamestnaní v roku 2003.
0 0
manga manga

manga je offline (nepripojený) manga

to nie .. prisiel v novembri .. v decembri PN .. januar prveho ok a od druheho PN a 23. januara koniec PP..... takze viac roboty s nim ako on urobil u nas... ach jaj.. ale tak to chodi...
tak vdaka.... pekny den!!!!
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

vypisujem tlacivo zamestnancovi pre ucely naroku na davku v nezamestnanosti, ked mal hrubu mzdu vyssiu ako max. vym zaklad udavam max. vym zaklad alebo skutocnu mzdu? este sa mi to nestalo a neviem ako postupovat. dakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

evae Pozri príspevok
vypisujem tlacivo zamestnancovi pre ucely naroku na davku v nezamestnanosti, ked mal hrubu mzdu vyssiu ako max. vym zaklad udavam max. vym zaklad alebo skutocnu mzdu? este sa mi to nestalo a neviem ako postupovat. dakujem
Napíšeš jeho VZ, ak bol maximálny, tak ten, to je max., z ktorého sa poistenie odviedlo, nie z jeho skutočnej mzdy.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

dakujem som si aj myslela, ale istota je gulomet
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Prvý raz vypisujem Potvrdenie na účely nároku na dávku v nezamestnanosti bývalému zamestnancovi, ktorému sme robili aj exekučné zrážky. Neviem vyplniť časť Údaje o zrážkach zo mzdy. Počas jeho pracovného pomeru u môjho klienta, sa mu robili štyri rôzne exekučné zrážky. Tri z nich boli aj ukončené, ale jedna sa mala zrážať ďalej.
1. Vypĺňajú sa v tlačive všetky exekučné zrážky, teda aj tie, ktoré boli už ukočené, alebo len tie, ktoré sme nestihli zraziť do skončenia pracovného pomeru?
2. V kolónke suma má byť čiastka, ktorá už bola zrazená, alebo čiastka, ktorú ešte treba zraziť?
Vopred ďakujem za každú pomoc.
1 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Anja111 Pozri príspevok
Prvý raz vypisujem Potvrdenie na účely nároku na dávku v nezamestnanosti bývalému zamestnancovi, ktorému sme robili aj exekučné zrážky. Neviem vyplniť časť Údaje o zrážkach zo mzdy. Počas jeho pracovného pomeru u môjho klienta, sa mu robili štyri rôzne exekučné zrážky. Tri z nich boli aj ukončené, ale jedna sa mala zrážať ďalej.
1. Vypĺňajú sa v tlačive všetky exekučné zrážky, teda aj tie, ktoré boli už ukočené, alebo len tie, ktoré sme nestihli zraziť do skončenia pracovného pomeru?
2. V kolónke suma má byť čiastka, ktorá už bola zrazená, alebo čiastka, ktorú ešte treba zraziť?
Vopred ďakujem za každú pomoc.
Anička, zrejme by som uviedla len tú jednu exekúciu, ktorá nie je splatená, a uviedla by som ešte dlžný zostatok ku dňu ukončenia prac. pomeru..
1 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

abel Pozri príspevok
Anička, zrejme by som uviedla len tú jednu exekúciu, ktorá nie je splatená, a uviedla by som ešte dlžný zostatok ku dňu ukončenia prac. pomeru..
Ďakujem a aj to tak urobím. Má to logiku. V najhoršom prípade ma vyzvú na doplnenie...
1 0
monickab monickab

monickab je offline (nepripojený) monickab

chcem sa spýtať,
vyplňujem tlačivo potvrdenie na dávku v nezamestnanosti.
zamestnancovi bolo vyplatené odstupné, ktoré je prirátané k hrubej mzde. Mám odstupné odpočítať a napísať hrubú mzdu bez odstupného, alebo sa ráta aj odstupné?

ďakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

monickab Pozri príspevok
chcem sa spýtať,
vyplňujem tlačivo potvrdenie na dávku v nezamestnanosti.
zamestnancovi bolo vyplatené odstupné, ktoré je prirátané k hrubej mzde. Mám odstupné odpočítať a napísať hrubú mzdu bez odstupného, alebo sa ráta aj odstupné?

ďakujem
Odstupné nevstupuje do VZ poistenia v nezamestnanosti.
1 0
monickab monickab

monickab je offline (nepripojený) monickab

takže ho odpočítam z hrubej mzdy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať