Zavrieť

Porady

SOS SKYPE SOS

nieje mozne...pripojenie k internetu mam, mam najnovsiu verziu skype..notebook sony vaio asi 3 rocny odinstaloval som skype nainstaloval nanovo aj s lističkou!!! a stale my pisuje ze neda sa pripojit na internet to uz nieje normalne uz sa musim chladit aby notbook vydrzal...nieje mozne ze nikto na svete nevie poradit :-o
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Predpokladám, sťahoval si odtiaľ http://www.skype.com/en/download-sky...-for-computer/
    Predpokladám, že si si nevymazal profil pre Skype (ak áno, kontakty sú fuč, budeš vyhľadávať od začiatku ručne).
    Ale nepredpokladám, že Skype máš povolené vo firewalle! I tam totiž treba Skype povoliť!
    Ovládací panel - Windows Firewall - Povoliť program alebo funkciu v bráne Windows Firewall - v zozname si nájdeš Skype - označíš (obe verejnú i domácu)
    Naposledy upravil misoft : 19.03.16 at 22:57
    Snímok 016.jpg  
    Snímok 017.jpg  
    1/1
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    carolitos skoda ze s tym firevallom neviem robit je to nejek komplikovane ja asi budem potrebovakrocik po krociku a navyse je to anglicky
    carolitos stahovol som so slunecnice.cz
    misoft Sťahuje sa to VŽDY z originálneho zdroja!!!!
    www.skype.com
    Otvor Start - dole do riadku naťukaj firewall - vyberieš Windows Firewall. Otvorí sa. Na ľavej strane máš modro napísané (nemám EN verziu - takže predpokladám) Open program or function in....
    carolitos sorry nerozumiem tomu ale nic take ze open program tam ani nieje to je na mna vela a vypnut firewall sa neda?
    misoft Pozri hore - doplnené graficky.
    carolitos dik pozrel som to a mam to presne ako na tomto obrazku,mam vsetko povolene a aj tak vypisuje neda sa pripojit k internetu. uz som pisal mail do upc ci nie u nich je problem pisali ze nie ze musi byt u mna, nerozumiem. je to na nervy
    misoft Skús postup:
    Ukončiť Skype.
    Reštart PC.
    Pokiaľ máš spustenie Skype pri štarte - spustí sa a prihlási sa.
    Pokiaľ nemáš automatické spustenie pri štarte - spustiť Skype (ak máš automatické prihlasovanie - prihlási sa, ak nie - tak sa prihlásiš).

    Skype je totiž na serveroch M$ - samostatné servery. Nepoužíva klasické prihlasovanie pomocou IP adresy, používa Skype ID (odvodené z prihlasovacích údajov) - spojenie Skype nie je formou http, je to P2P spojenie (priame počítač-počítač) bez ohľadu, odkiaľ sa prihlásiš.
    carolitos dik, cenim si tvoju snahu, urabil som tak a stale vypisuje pripojte sa k internetu a to mi isiel len zo dna ne dn prestal je to o hubu
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.