Zavrieť

Porady

Priesady vo foliovníku

Chcem sa spýtať či má už niekto priesady rajčín vo foliovníku.. Sadila som ich skôr a začínajú kvitnúť. Poprípade uhorky. Som z okolia Žiliny. Mám 1x foliovník.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    my ich za chvíľu budeme dávať von, a čo si sa chcela spýtať? rajčiny sú "burina" len nesmú zamrznúť, ak chceš mať chutné plody čo najskôr, zaštipni koniec po treťom strapci kvetov, radšej umožni rast jedného bočáka(pangharta)
    hlucia ja len že či ich už môžem dať do foliovnika - ked nie je vykurovaný, či nezamrznú. poprípade ako ich ochrániť pred mrazom ak už budú v zemi vysadené
    pavol54 zasaď ešte nie sú tak vysoké aby už museli byť na vedení, tak k nim daj kolík, a ak by predsa hlásili mráz tak ich prekry fóliou,a viac prihrň táto burina zakoreňuje po celej dĺžke tak pokiaľ sa nepoškodí mrazom koreň tak v prípade katastrofy vyženú znova ale ani v Žiline taký mráz by nemal byť

    Priesady vo foliovníku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.