Zavrieť

Porady

Grécko 2

Keďže je tu opäť čas dovoleniek, tak pripájam nasledovné pre namlsanie sa a nezabudnite pustiť aj repráčikyPríloha 6844
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:21
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    A pre tých, ktorým nevadí trocha hluku prikladám ešte jednu prezentáciu
    Príloha 6847
    Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:21

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Dakujem, dakujem, došlo dneska majlom, lúbilo, majlovala dalej pre radosť ostatným.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Porosim cestovatelov, co maju viac skusenosti s Greckom. Ja som bola 2krat na Olympskej riviere, bolo tam super, no tento rok tam lietadlo z KEnelieta. Preto hladam podobnu oblast, t.j. plaz cisto pieskova aj vstup do mora, mala voda pri vstupe, ktora je vhodna pre neplavcov a deti, takze bude tepla, ubytko niekde velmiblizko plaze a lietadlo z KE, chceli by sme ist zaciatkom augusta, vie mi niekto poradit nieco 100% vyskusane, viete ako to je v cestovke, povedia vam tak, ako vy chcete pocut-) dakujem.

    SVK je offline (nepripojený) SVK

    SVK
    Napriklad Kreta - hotel Themis nadaleko Heraklionu. Bol som pred 2 roky dozadu, neviem co sa zmenilo, ale bol by dobry aj pre deti. Plaz je pieskova, bezpecna. Ked som tam bol ja, boli uplne zrekonstruavene izby, chystali sa aj na dalsie upravy, takze treba zistit co sa pomenilo. Podla netu ho ma teraz Tatratour z KE. Skus

    danielik23 je offline (nepripojený) danielik23

    danielik23
    Ja som bola vlani na CORFU-krásny ostrov, Agios georgios-kludná časť, ale dá sa ísť aj do rušnejších miest ako Kavos. Išla som cez Alextour, letecky za necelé 2 hod. sme tam boli, ubytovaný sme boli na súkromí/uprednostňujem viac ako hotel/išla by som hneď:-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.