Zavrieť

Porady

ODMIETANIE OTCA

zdravim...chcel by som sa opytat ci nemate niekto skusenost s tym ked dieta odmieta otca...vzdy ked pridem domov na obed a maly este spi,tak ked sa zobudi a zbada ma vzdy sa metne o zem a reve nechapem...doma vychadzame vsetci dobre...s malym travim vela casu ale proste ked pridem domov a zobudi sa tak ma odmieta a posiela prec...niekedy doma v noci nespim...moze to byt tym? alebo cimto moze byt?? dakujem za odpovede ...
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Keď si s ním cez víkendy, pred spaním ste "kamaráti" alebo ťa tiež oedmieta ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jarko Sakak Jarko Sakak

Jarko Sakak je offline (nepripojený) Jarko Sakak

sedem dni v tyzdni nespim doma...inak som s nim normalne...hrame sa sialime kreslime stavame bunker robime zle a.t.ď. nikdy ma neodmieta iba ked sa zobudi po obede a uvidi ma...buchne sa o zem,reve a posiela ma prec aby som isiel ppracovat...
0 0
Jarko Sakak Jarko Sakak

Jarko Sakak je offline (nepripojený) Jarko Sakak

Jarko Sakak
sedem dni v tyzdni nespim doma...inak som s nim normalne...hrame sa sialime kreslime stavame bunker robime zle a.t.ď. nikdy ma neodmieta iba ked sa zobudi po obede a uvidi ma...buchne sa o zem,reve a posiela ma prec aby som isiel ppracovat...
ale nejde za sebou tych sedem dni co nespim doma
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jarko Sakak
Jarko Sakak
sedem dni v tyzdni nespim doma...inak som s nim normalne...hrame sa sialime kreslime stavame bunker robime zle a.t.ď. nikdy ma neodmieta iba ked sa zobudi po obede a uvidi ma...buchne sa o zem,reve a posiela ma prec aby som isiel ppracovat...
ale nejde za sebou tych sedem dni co nespim doma
Doplň vek dieťaťa. Možno mu chýbaš pri uspávaní a matka mu to nejako zle vysvetlila ...
0 0
Jarko Sakak Jarko Sakak

Jarko Sakak je offline (nepripojený) Jarko Sakak

2,5 roka...
0 0
Jarko Sakak Jarko Sakak

Jarko Sakak je offline (nepripojený) Jarko Sakak

veronikasad
Jarko Sakak
Jarko Sakak
sedem dni v tyzdni nespim doma...inak som s nim normalne...hrame sa sialime kreslime stavame bunker robime zle a.t.ď. nikdy ma neodmieta iba ked sa zobudi po obede a uvidi ma...buchne sa o zem,reve a posiela ma prec aby som isiel ppracovat...
ale nejde za sebou tych sedem dni co nespim doma
Doplň vek dieťaťa. Možno mu chýbaš pri uspávaní a matka mu to nejako zle vysvetlila ...
Aj ked spim doma,a rano idem do prace...a ked pridem na obed a maly sa akurat medzi casom zobudi,tak robi sceni
0 0
kvietka kvietka

kvietka je offline (nepripojený) kvietka

skus polozit otazku na modrykonik.sk, tam predsa len sa viac orientuju v detskom spravani
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kvietka
modrykonik.sk
Si tomu teda dala....
1 1
dmc dmc

dmc je offline (nepripojený) dmc

buchač
kvietka
modrykonik.sk
Si tomu teda dala....
Nahodou............ ked mam blby den - staci ked si precitam zopar prispevkov na stranke "modrý hatatitla" a hned mi je lepsie - zistujem ze moje problemy su "Šuvix" oproti problemom niektorych mamiciek.
Naposledy upravil dmc : 11.05.16 at 08:29
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
dmc
Nahodou............ ked mam blby den - staci ked si precitam zopar prispevkov na stranke "modrý hatatitla" a hned mi je leps ....
Si dobrý...mne občas náladičku spravia príspevky na Porade.sk...
Jak z webu "hojdací koník"...
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Jarko Sakak
Jarko Sakak
sedem dni v tyzdni nespim doma...inak som s nim normalne...hrame sa sialime kreslime stavame bunker robime zle a.t.ď. nikdy ma neodmieta iba ked sa zobudi po obede a uvidi ma...buchne sa o zem,reve a posiela ma prec aby som isiel ppracovat...
ale nejde za sebou tych sedem dni co nespim doma
to sa ako da nespat doma sedem dni v tyzdni, ktore za sebou nenasleduju ?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať