Zavrieť

Porady

Odporucanie na lekara - laserova operacia oci

Dobry den, viem ze sa tato otazka operacie oci uz rozoberala, chcem sa ale spytat ci mate niekto nejakeho lekara, ktoreho by sme mi vedeli odporucit? Nezalezi na klinike. Idealne v Bratislave. Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    ja som bol v Oftum-e v BB, detto kolegovi som odporučil. Nesťažujeme sa. Ale v princípe to máš asi jedno. Vyber si technológiu, ktorá ti vyhovuje, a popozeraj skúsenosti na nete. Je toho veľa.
    pavol38 Dakujem za odpovede, volal som do oboch ale v Cornei som dostal skorej termin tak som zatial siel len na kozultaciu. Zatial to vyzera dobre, asi pojdem na Lasek, este neviem ku ktoremu lekarovi. Dam vediet ako som dopadol po operacii
    pavol38 Po konzultaciach a vysetreniach som siel teda aj na operaciu, mali super pristup, velmi profesionalny. Toto ma hlavne presvedcilo ist na operaciu ku Cornei, mali dobre aj recenzie, konkurencia mala skor aj nejake negativne. Teraz vidim uplne paradne. Urcite odporucam

    Odporucanie na lekara - laserova operacia oci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.