Zavrieť

Porady

Zobrazenie obrazku po prejdeni mysou nad vypocet podla podmienky?

Ahojte poradaci!

Tak som tu s novou otazkou, snad bude mozne pochopit, o co sa chcem pokusit

V bunke A1(kde je vzorec) by bol stale iny vypocet, z inych buniek, ale kazde cislo v bunke A1 by bolo reprezentovane ako obrazok.

V priklade >
Povedzme ze cislo 1 je obrazok slona, cislo 2 je obrazok psa.
A ked prejdem mysou nad bunku A1 a vysledok v nej bude 1, potrebujem zobrazit obrazok slona.
Ak je tam vysledok 2, po prejdeni mysou nad bunku A1 chcem mat zobrazeneho psa.
Ak vysledok v bunke A1 bude iny, ako je cislo priradene ku zvieratu, nevrati ziaden obrazok.

V podstate si to predstavujem nejak tak, ako funguje komentar, akurat ze tam nebude text, ale obrazok, ktory je ulozeny napriklad na liste 2 v tom istom harku.
Cize list 2 by mohol byt nieco ako databaza obrazkov, na liste 1 by sa pri splneni podmienky vratil vysledny obrazok.

Neviem ci je nieco take mozne mimo dobrch programatorskych schopnosti, ale za pokus nic nedam .
Poviem pravdu, nepokusal som sa o to, nakolko nemam predstavu ani o tom, co zadat do google

Ak by mal niekto nejake linky, ktore by ma vedeli presmerovat na miesta, kde sa o tom da nieco precitat, budem velmi rad!

Dakujem vsetkym a pekny vecer prajem!


ADD:
Po kliknuti na link od Kabaka123 z mojho predosleho postu som sa cez FB(kde som samozrejme likol stranku ) preklikal az sem!
http://excelprekazdeho.blogspot.sk/2....html?spref=fb

V podstate toto potrebujem, len aby to nebol text, ale obrazok, idem si o tom precitat viac


ADD2:
No a som stale blizsie

Cize uz v podstate zrejme mam riesenie... Uz len aby obrazok zobrazilo az po prejdeni mysou na bunku A1 ?
Naposledy upravil microhyd : 23.04.16 at 19:47
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zobrazenie obrazku po prejdeni mysou nad vypocet podla podmienky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.