Zavrieť

Porady

Dotazník pre rodiny

Naposledy upravil jana4882 : 24.04.16 at 19:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    nie je mi tam jasny pojem rodina v niektorych otazkach - moja rodina, ktoru som vytvorila alebo rodina, v ktorej som vyrastala a sme rodina aj nadalej

    tiez otazky ohladne partnera a deti - ak niekto este/uz nema partnera, alebo nema deti, tazko odpovie pravdivo na otazky

    aka je tema diplomovej prace? co skumas? dopln do otazky aby na link klikali len ludia, ktori ti vedia odpovedat na vsetky otazky

    PS: nezakladaj duplicity http://www.porada.sk/t283805-dotaznik-pre-rodiny.html
    Naposledy upravil avalik : 24.04.16 at 10:50

    jana4882 je offline (nepripojený) jana4882

    jana4882
    Je to dotazník pre rodičov. A aj ak je niekto sám s dieťaťom tak môže odpovedať na otázky s partnerom, buď ako to bolo keď partnera mal, alebo ako by to bolo pri budúcom partnerovi. Téma je Krízy rodiny a možnosti jej riešenia. Skúmam ako rodina rieši svoje krízy, či aktívne, alebo pasívne a aká hlboká musí byť kríza kým sa obráti na odborníka. Ak by bolo po mojom tých otázok by bolo omnoho viac, ale nemôžem ich mať veľa. A úprimne povedané, ani by ich ľudia nevyplňovali ak by ich bolo veľa.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik no snaha bola, ale nie su tam odpovede, na ktore by som mohla odpovedat pravdivo ... a vymyslat odpovede v style "môže odpovedať na otázky s partnerom, buď ako to bolo keď partnera mal, alebo ako by to bolo pri budúcom partnerovi" je tiez nerealne
    ... a co je to lahka, stredne tazka a tazka kriza - pre niekoho moze byt tazka kriza aj ticha domacnost koli zachodovej doske a pre niekoho lahka kriza nevera partnera
    jana4882 je tam otázka s možnosťami kde sú tie krízy bližšie špecifikované
    avalik mas pravdu, ale az v 17. otazke ... ja som sa zasekla uz pri 12 a 13, dalej som necitala ... napriek tomu, dotaznik nedokoncim, nie su tam odpovede pre mna
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.