Zavrieť

Porady

tvorba reportu v exceli

Ahojte,


chystám sa na pohovor do Firmy A... a s tým súvisí aj tvorba reportov. Mohli by ste mi poradiť s tvorbou tohto?


zjednotiť jednotky času tak aby som s nimi mohol ďalej pracovať (bud hrs alebo min) na lište zdrojový list a s ostatným sa už nejak vysporiadam.


Ďakujem za pomoc
Naposledy upravil ivka70 : 26.04.16 at 17:47
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nie som na PC, tak len opisom. Previedla by som si vsetky hodnoty na minuty.
    1. rozdelila stpec s casmi na 2 stlpce, oddelovac by bola medzera
    2. cez IF podmienku ( ak v stplci X je po rodeleni cislo a v stlpci Y hodnota hr alebo min) by som do stlpca Z vypocitala hodnotu v minutach
    teda ak je v stplci Y min, daj hodnotu zo stplca X, ak je tam hr, daj hodnotu zo stplca X vynasobenu 60
    Naposledy upravil ivka70 : 27.04.16 at 07:07
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    KrizikTT Dakujem ale asi pockam kym budes na PC prepac ale z IF-u som blazon
    ivka70 a naozaj si trufas na ten pohovor, ked take relativne jednoduche veci nevies s napovedou ?
    Prilozila som subor, kde je to po stlpcoch rozdelene, nech vidis postupnost.
    Prvy krok bol text na stplce.
    KrizikTT Dakujem. Trufam si, pretoze som preisiel uz vsetkymi kolami a na tvorbu reportov by som dostal skolenie. Tam je skor dolezitesi anglicky jazyk a komunikacia s klientom
      zbaliť

    tvorba reportu v exceli

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.