Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    M3G
    http://www.worldjumpday.wz.cz/worldjumpday.html

    Len najhoršie, že mi idú hodinky o minútu dopredu.
    Tak si ich nastav správne, skočíme a zachránime zem pre ďalšie generácie.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    M3G
    http://www.worldjumpday.wz.cz/worldjumpday.html

    Len najhoršie, že mi idú hodinky o minútu dopredu.
    Poraďaci navrhujem nastaviť si pripomienku do mobilu, zapísať do kalendára resp diara tento dátum 20. júla 2006 o 12:39:13 a všetci spravíme tzv.
    poraďacky skok.

    * * * Je to malý skok pre človeka, ale veľký skok pre ľudstvo... * * *

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    bv_alexandra
    Poraďaci navrhujem nastaviť si pripomienku do mobilu, zapísať do kalendára resp diara tento dátum 20. júla 2006 o 12:39:13 a všetci spravíme tzv.
    poraďacky skok.

    * * * Je to malý skok pre človeka, ale veľký skok pre ľudstvo... * * *




    No prosím,skákala som sama,pretože som nepocítila žiadny výkyv,ale čudné pohľady susedov ma neminuli. Uvidím či mi zajtra odpovedia na pozdrav a či v ich očiach bude ľútosť:že chudinka zbláznila sa skákala po chodníku .A najväčšia psina je,že som si totálne,ale totálne zmýlila dátum.
    A to som M3G radila ,aby si správne nastavil čas.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Melnick
    .A najväčšia psina je,že som si totálne,ale totálne zmýlila dátum.
    to nevadí aspon si si to precvičila a o mesiac to bude skok jak sa patrí.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Majka, veď to máš aj v podpise - ty už teraz skúsenosť máš, a školným v tomto prípade sú tie pohľady susedov...

    Ľudia, prosím Vás, neskáčte, veď tým skokom vychýlite našu planétu z jej obežnej dráhy a kto už by sa potom len učil vypĺňať RZ ZP nejakých mimozemšťanov?
    Naposledy upravil abel : 21.06.06 at 17:57

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Melnick
    No prosím,skákala som sama,pretože som nepocítila žiadny výkyv,ale čudné pohľady susedov ma neminuli. Uvidím či mi zajtra odpovedia na pozdrav a či v ich očiach bude ľútosť:že chudinka zbláznila sa skákala po chodníku .A najväčšia psina je,že som si totálne,ale totálne zmýlila dátum.
    A to som M3G radila ,aby si správne nastavil čas.
    To je čudné, asi som sa nechal pomýliť, alebo neviem z akého dôvodu som si dátum pomýlil aj ja.

    Napadlo ma to hodinu pred tým ako "v čase keď sa malo skákať(len o mesiac skôr)" a to keď som išiel do Topoľčian ak to niekto poznáte: robia tam kruhový objazd a z jednej strany nechali taký 2 metrový skok. Veľmi sa mi to páčilo, rozbehol som sa na 130km/hod a cítil som sa ako v lietadle. No a vtedy som si spomenul, že za hodinu (+-1 mesiac) budem skákať.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Kto neskočí, nie je Poraďák a ohrozuje planétu a možno aj svetový mier.
    A potom že nemôžeme ovplyvniť počasie.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Melnick
    No prosím,skákala som sama,pretože som nepocítila žiadny výkyv,ale čudné pohľady susedov ma neminuli. Uvidím či mi zajtra odpovedia na pozdrav a či v ich očiach bude ľútosť:že chudinka zbláznila sa skákala po chodníku .A najväčšia psina je,že som si totálne,ale totálne zmýlila dátum.
    A to som M3G radila ,aby si správne nastavil čas.

    Majka Ty si skočila s mesačným predstihom ....hm ,to som si až terazky všimla ..hm:p :p :p

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    No priznajte sa, koľkí z vás zachránili planétu? Ja som pre istotu skákala asi minútu ako šialená, nebola som si istá, či mi ide presne sekundovka...

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Nakoľko som túto tému práve objavila, planétu som nezachránila. Miesto toho som umožnila jednej milej rodinke ísť včas na dovolenku, pán podnikateľ má hotovú DPH a môže ísť plážovať . A ja idem pokračovať .....

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ako teraz vysvetliť mojim vnukom,že to ja mám na svedomí skazu našej planéty. A to sa mi naozaj neráta ten skok mesiac dopredu?
    Zajtra podám sťažnosť,prečo nie je Malinô Brdo vyasfaltované-všade len tá hnusná zeleň a asfalt nikde.

    Elenka dúfam,že si to nemyslela vážne to o tých poraďákoch -neporaďákoch.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Sú Poraďáci poriadni a neporiadni. Tí poriadni si svoje odskákali pre istotu vopred a za tých neporiadnych som to ja včera odskákala, planéta je zachránená.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Majka, ten skok som ti už odpustila, ale že už tri dni dovolenkuješ a máš takýto dlhý absťák na Porade, to neviem, neviem.
    Vlastne ty si si to nadpracovala ešte do 30. 6. pri RZ ZP, že? Tak Ti želám tú najkrajšiu a zaslúženú dovolenku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.