Zavrieť

Porady

Výpočet základnej mzdy

Ahojte,
prosím Vás o pomoc pri výpočte mzdy ( kedže máme externú účtovníčku a nie som si istá jej výpočtom.)
Máme zamestnanca, ktorý nastúpil do PP 18.4.2016 ( sme v nepretržitej prevádzke- R,N,V,V, zamestnanec teda odpracuje 11,5 hodiny + 30 min. obedná prestávka)
Zamestnanec má ZM dajme tomu 410EUR
Tento zamestnanec odpracoval 4 zmeny po 11,5 hodiny

účtovníčka preratáva nasledovne:
21 kalendárnych dní x 7,5 - mesačný fond - 157,5H
zamestnankyna podla nej by teda mala odpracovať 10 dní x 7,5h-75H
v skutočnosti odpracovala 4dnix 11,5 hodiny-80,5H
takze jej vyšlo, že zamestnakyni vyplatíme ešte 5,5 hodín nadčasov, lebo robila nad jej časový fond

Mne sa zdá nelogické, že by sme mali zamestnancovi, ktorý odrobí z mesiaca 4 zmeny podla pracovného harmonogramu vyplácať ešte aj nadčasy.

Pekne Vás chcem poprosiť, kto ovládate problematiku, skúste ma trochu zasvätiť, či mám správny pohlad, alebo či je výpočet našej učtovnícky uplne v poriadku
dakujem ppekne
Naposledy upravil Dav : 04.05.16 at 08:52
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak by zamestnanec pracoval len po-pia 7,5 hodinove zmeny, musel bu za april odpracovat 10 zmine po 7,5 hodiny = 75 hodin.
    Ak ste jej naplanovali 4 zmeny po 11,5 hodiny, odpracovala 46 hodin (nie 80,5), teda do pracovneho casu jej chyba 29 hodin.
    Kedze pri nerovnomerne rozlozenej pracovnej dobe staci v priemere za 4 mesiace dodrzat pracvony fond, tak tieto hodiny jej treba naplanovat v nasledujucich mesiacoch.
    Nadcas (ak skutocne odpracovala za 2 tyzdne len 4 zmeny) nema.

    Chyba je v pocitani odpracovanych hodin 4x11,5 nie je 80,5.
    To by vychadzalo na 7 zmien.
    Tak oprav, kde je chyba.
    Ak odpracovala 7 zmien, tak ma uctovnicka pravdu.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zuz12 Ivka velmi pekne dakujem za koment.
    viete mi prosím vás poradiť ako sa teda ráta mesačný fond takýchto zamestnancov? ktorí pracujú 11,5 h v nepretržitom režime - ranná, nočná, volno, volno?
    lebo naša učtovnícka stále tvrdí, že to musí rátať počet dní v mesiaci ( 21) x 7,5h.
    Mne sa to pri tejto prevádzke nezdá logické
    dakujem velmi pekne!
    ivka70 Uctovnicka ma pravdu.
    Pocita sa to tak, ak maju tyzdenny Pracovny cas 37,5 hod. podla zmluvy.
    A je to uplne logicke.
    zuz12 dakujem:-).
    mala som tam chybu, áno odpracovala 7 zmien po 11,5h.
    takže výpočet učtovnícky je správny a tento zamestnanec má dostať ešte aj zaplatený nadčas 5,5h, áno?
    dakujem velmi za pomoc
    ivka70 Ak to vyhodnocujete za kazdy mesiac zvlast, tak ano, ma narok na zaplatenie odpracovaneho nadcasu.
      zbaliť

    Výpočet základnej mzdy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.