Zavrieť

Porady

Zborovna-vyjadrenie

Tak teda Ahojte, ja som tu nova len dnes som sem pridala otazku ci by mi niekto ochotny pozical hesielko od zborovne. No ozvalo sa tam dost negativnych komentarov a teraz by som sa k tomu chcela vyjadrit, pretoze niekto tu konverzaciu uzavrel:
1.) ako som uz napisala som NOVA !, tak mi prislo blbe tykat ludom kt. nepoznam .... no uz budem tykat, uz viem
2.) nemam pocit ze sa spravam ako bohyna, za to ze sa niekomu podakujem ... pride mi to chore !
3.) moje deti sa ucia po cely rok tak ako na konci ci na zaciatku len som napisala ze je teraz dost pisomkove obdobie a chcela som im dat teraz trochu viac toho precvicit lebo predsa koncorocne vysvedcenie ......

A takto som sa vyjadrila
6 komentárov     zbaliť
evuš Hm..všetko tu zmazané..asi som niekomu stúpila na otlak...
Prepáčte, všetci......
avalik evus, nie je zmazane, toto je nova tema, tam kde si pisala je zamknuta
evuš Nechápem..asi som blbá, niekto má právo žiadať nenormálne veci, heslá.....ostatní nemajú mať ani názor ?
kopretinka ak si nová,tak si si mala prečítať etiketu porady,dozvedela by si sa,že: Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona.
Aj keď to,čo chceš,nie je porušenie nejakého zákona,ale kóšer to tiež nie je.
buchač "...ci by mi niekto ochotny pozical hesielko od zborovne...."
==============================

Otázka znie, že na koľko si ceníš takéto hesielko.
arizona Skus tuto stranku,mozno tam najdes zaujiave veci http://www.oskole.sk/?skola=zakladna-skola&id_cat=1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ziaci dostavaju od ucitela podklady, co sa maju naucit na preskusavanie. Pripadne si stiahni /te dostupne materialy v netu.

    Myslim, ze v uzamknutej teme, ci aj v tejto stacilo pani napsat, ze informacie tohto druhu sa neposkytuju.

    Aj skalni clenovia Porady by mali dodrziavat Etiketu. "Nekomentujem úmysly, pohnútky, profil a osobu zadávateľa.".....
    buchač .....

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    gooooogle ti poskytne mnozstvo materialov, kniznice a knihkupectva poskytuju tiez cenne materialy - zborovna je urcena pre pedagogov, nie pre rodicov ...
    ak mas velky zaujem oslov ucitela konkretneho predmetu, mohol by ti poskytnut info kde najdes dalsie materialy
    Janka Dubková ano uz som skusala no nic som nevyriesila :/
    misomiso Treba detom dopriat aj trocha detstvo...

    mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

    mimaBe
    Janka, aby si mohla "legálne" využívať Zborovňu, urob:

    1) informuj sa cez mail info@komensky.sk o tom, či škola, ktorú navštevujú tvoje deti má predplatené služby tohto portálu
    áno - žiadaj od tr. učiteľa/školy prihlasovacie heslo pre svoje deti (tzv. konto bez kriedy)
    nie - na tr. rodičovskom sa informuj, prečo škola, ktorú navštevujú tvoje deti nemá tento vzdelávací portál predplatený

    2) ak to chceš urýchliť, napíš školu, ktorú deti navštevujú, a ja to cez moje prihlasovacie heslo zistím

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Neviem preco bola tema uzavreta, ale myslim ze mala byt uzavreta minimalne preto, ze si navadzala na porusenie zakonov zmluv alebo predpisov, co na Porade nie je tolerovane. Iba letmy pojhlad do zmluvnych podmienok Zborovne vravi, ze by to nebolo legalne.
    Naposledy upravil misomiso : 12.05.16 at 21:57
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Janka Dubková Aha, tak o tom som nevedela dakujem, ale ja som predsa na nic nenavadzala len som sa spytala
    Tweety misomiso, ten výraz prdepisov, ten sa ti teda podaril
    misomiso Ano, nebolo to zamerne, ale napokon vacsina predpisov je naozaj na prd...
    Tweety pekne som sa zasmiala
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.