Zavrieť

Porady

Ked podam odvolanie na sš mam ist na zápis ?

Moje dieta bolo na prihlaskach na strednu skolu a zatial spravilo prijmacie skusky ale pre nedostatok miesta ho zatial nezobrali ma podat odvolanie na obidve sš? a zakolko dni by mohlo prist rozhodnutie ? A ked podam odvolanie tak ma ist na zapis ci az ked pride rozhodnutie? Dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

    medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac ivuliatko
    Ak chcete, aby naďalej figuroval v zozname "čakateľov" v obidvoch školách, treba podať odvolania. Na zápis sa ide až po prevzatí rozhodnutia o prijatí. V rozhodnutí bude uvedený aj termín zápisu. Ak ho prijmú na 1 školu, ale uprednostňujete tú druhú a chceli by ste počkať, aj tak choďte na zápis, aby ste neprešvihli termín. Ak ho potom prijmú na druhú školu, zápisný lístok sa môže preniesť.
    Radšej sa ešte spýtajte výchovného poradcu alebo si zatelefonujte na tie stredné školy, či to tak funguje aj tento rok. Držím palce.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Prečo si myslíš, že keď napíšeš odvolanie, tak ho zoberú?

    Kopec iných tiež spravilo prijímacie skúšky. Nie všetkých prijali. Asi prijali len tých najlepších. Možno aj niektorých po známosti.

    Odvolanie sa píše vtedy, ak by komisia pochybila pri prijímacom konaní, napr., že by zle spočitala body z testov. Jednoducho máte smolu, že ste pod čiarou.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dáša_ chobot, dnes je skôr pretlak škôl ako pretlak žiakov. A bežne sa stane, že žiaka prijmu na dve školy. Takže najskôr s ním počítajú na oboch. Až po rozhodnutí o prijatí si vyberie jednu a na druhej sa uvoľní miesto. Teda rebríčky sa potom posúvajú. Hovorím aktuálne z praxe, nášho prijali na dve školy, na jednej sa o jeho (a nielen o jeho) miesto rebríček posunie. Takže kľudne, napíšte odvolania, človek nikdy neviem.
    Luboso Ahoj chobot ked chces nieco komentovat tak si najprv precitaj nejake prispevky na internete dakujem
    avalik Odvolanie ma pravo napisat v kazdom pripade, aj bez pochybenia komisie - odvolanim deklaruje, ze ak sa uvolni miesto ma zaujem nastupit - ak sa miesto uvolni, riaditel na zaklade odvolania moze prijat dalsich ziakov, ktori sa odvolali a tym zrusit rozhodnutie o neprijati. - funguje to takto uz desatrocia
    Luboso Dakujem a za ako dlho by mali priist to rozhodnutie o prijati
    avalik no to ti povedia na danej skole ... ved si tam zavolaj
      zbaliť

    Ked podam odvolanie na sš mam ist na zápis ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.