Zavrieť

Porady

preinstalovanie pc

dobry den potreboval by som poradit...pred tyzdnom utrpel moj notebook pad so stolika a zamozrejmne bola nutna vymena HDD a skusal som naistalovat windows 7 no neuspesne v niejakom urcitom bode zamrzne a dost a taktiez win xp,linux ubuntu....samozrejme som to skusal s cdromky a aj s externej cdromky s USBcka a nic...samozrejme som pomenil procesor ramky ale no neuspesne ak by mi vedel niekto poradit. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ivik300 je offline (nepripojený) Ivik300

    Ivik300
    jedna sa o to ze mna do bootingu pusti ako napriklad ked som instaloval win xp tak vzdy zamrzne pri 32min aj s cd a aj s usb a na win 7 pri win logo 7
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Takže by to malo ísť - http://www.fmg.sk/poradna/clanky/nav...ows-7-195.html
    Ale písal si, že sa to deje nielen na inštalačke Win 7, ale aj Win XP, Linux....
    Je možnosť - nový HDD, starý čipset driver ho nepodporuje. A iná možnosť - HDD je možno vadný (i to sa môže stať).
    Ivik300 HDD to nieje...uz som skusal 4 HDD co v inych pc normalne slapu a stale to iste
    misoft Možno sú inštalačky chybné.
    sthruska Toľko rôznych OS a toľkými spôsobmi. Neexistuje aby bolo všetko chybné Tam bude iná zrada. V prvom rade by som BIOS nastavil na základné hodnoty. Ale pri páde sa mohla poškodiť aj základná doska.
    Ivik300 Dakujem super poznamka... Ten BIOS som nastavil ako ma byt nepomohlo tak som dal na zakladne hodnoty a ani to nepomohlo...a pc som rozobral a na doske nebolo vydno ziadnu niejaku zradu no neviem ale dakujem
    sthruska Nemusíš nič vidieť. Plošné spoje sú niekoľko vrstvové. A poškodenie môže byť mikroskopické
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.