Zavrieť

Porady

Viacnásobné zobrazenie priečinkov v prieskumníkovi Windows 10

Zdravím priatelia.
V prieskumníkovi W10 mi vadí duplicitné zobrazovanie naposledy alebo najčastejšie zobrazených priečinkov. Povypínal som všetky možnosti rýchleho prístupu (ten tam napriek tomu je ale aspoň neotravuje) . Neviete ako to vypnúť? Je to mätúce najmä pre začiatočníkov a pre tých čo prešli z W7 na W10..

Tým že som všetko povypínal som prišiel o možnosť vyvolať naposledy zobrazené položky kliknutím pravým myšítkom na ikonku prieskumníka na lište a zobraziť naposledy zobrazené alebo pripnuté priečinky. Toto som mal naopak celkom rád. Ale aby som mal v prieskumníkovi 3x videá a 3x dokumenty..

Ďakujem


A ešte jedna "drobnosť" na jednom z NB z W10 PRO sa občas nedajú zavrieť okná, krížik na zatvorenie len preblikuje. Nedá sa to zavrieť myškou ani touchpadom a nezaberá ani alt+F4. Pomôže len reštart..

Ďakujem všetkým za odpovede
Snímka+.PNG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Prechod na W10 bol formou upgrade? Ak áno - zálohuj si všetko a vykonaj ČISTÚ inštaláciu W10.
    sances Bolo to upgrade. Takže reinstall ma čaká. Myslel som si že to tak dopadne. Ďakujem za radu

    Viacnásobné zobrazenie priečinkov v prieskumníkovi Windows 10

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.