Zavrieť

Porady

Prečo mi nefunguje autorádio, keď som kúpila originál rádio?

Dobrý deň, mám staršieho golfíka 2001, bolo tam obyčajné rádio, dole - prázdna medzera, tak som si zohnala z iného golfíka dvojrádio, aby sa vyplnil ten priestor. Rádio síce po napojení svieti, ale nejde. Kde sa robí chyba, je vadne rádio. Elektromechanik mi niečo vravel, že auto musí byť naštartované 2 hodiny a potom by to malo ísť ! ? Kupujúci ho skúšal vo svojom aute a išlo mu. Ďakujem.
3 komentárov     zbaliť
buchač Aj keď do eletra sa rozumiem jak hus do piva, dovolím si tvrdiť, že dotyčný mechanik je blbý jak tágo...radšej ho vymeň.
bodliak Elektromechanik linky na bitúnku ?
Žabinka jurko, ani tak celkom nemáš pravdu.. niektoré rádia sa potrebujú skamarátiť s autom, avšak ak máš správny kód rádia a aj sa správne zadá.. my sme mali tento problém so seat ibiza, tiež sme to riešili naštartovaným autom 2 hod., potom sa rádio zrazu chytilo..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    elenka-k dík, no vzadu sú nalepené nejaké kódy
    Žabinka nejaké kódy.. máš obmedzený počet pokusov zadávania kódu.. takže tie nejaké kódy veľmi neskúšaj, ak si si nie 100% istá ktorý to vlastne je..
    lujza.j Sak v servise za keš..daju kódik
    Žabinka veď hej, ale aspoň má istotu, že je to ten správny..
    lujza.j Len za cenu kodiku...mohla mat aj nove radio....a ziadne patalie s kodikom nechapem naco to elektrikar montoval...ved musel tusit...ze kodik bude treba.....dobre uz som cicho
      zbaliť

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    bolo tam obyčajné rádio, dole - prázdna medzera, tak som si zohnala z iného golfíka dvojrádio, aby sa vyplnil ten priestor.
    -----------------------------------------------------------
    Účel to splnilo, priestor sa vyplnil....
    Akonáhle sa autorádio odpojí od napájania, tak pri znovuzapojení treba zadať štvormiestny číselný kód.
    elenka-k Ahojte, takže som originál rádio musela vrátiť, ale nové na usb, kartu ... má vyšlo lacnejšie a na tú medzeru - poličku si dávam okuliare ;-) Ďakujem Vám za rady!!!

    Prečo mi nefunguje autorádio, keď som kúpila originál rádio?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.