Zavrieť

Porady

Je Turbo na autombile technické zhodnotenie?

Ako zaúčtujem namontovanie Turba na firemnom automobile - ako technické zhodnotenie alebo opravy a udržiavanie?
7 komentárov     zbaliť
ivka70 Predtym to auto nemalo turbo a pridavalo sa nove (asi nie)?
Alebo islo o vymenu (teda opravu)?
Hela P. Ide o výmenu
ivka70 Tak ako to moze byt zhodnotenie?
vicktor ivka, prepac, si asi dobra uctovnicka, ale ta otazka ci sa do auta dodatocne domontovalo turbo ma pobavila.
Na druhej strane ak nepojazdne auto opat funguje, tak jeho cena, uzitkovost, ... sa zvysila = doslo k zhodnoteniu.
Hela - toto ignoruj.
ivka70 Bola to ucelova otazka, aby si Hela uvedomila, ze to nejde (aj preto to asi nie v zatvorke) .... ak ta pobavila, tak este benefit navyse
vicktor Dakujem.
A co ked na aute vymenim lacne plechove disky za drahe alu "velkorozmerne"? Zhodnotim auto?
misoft Nie, len ho vytunuješ. Pretože či plechové disky, alebo elektróny, alebo veľkorozmerové - všetky budú plniť jeden a ten istý účel. Auto sa bude po nich odvaľovať po vozovke. Inú hodnotu nepridajú (nebude sa vznášať, nebude samo šoférovať, nebude samo parkovať).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Consultix Ak to bolo dodane inym dodavatelom ako servis. V ostatnom pripade, ak som si len kupil turbo a vymenil som si to sam, je to 501.

    Je Turbo na autombile technické zhodnotenie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.