Zavrieť

Porady

Je EKG HOLTER dôvodom na odročenie pojednávania ?

Zdravím,
Dnes mi dali EKG Holter a zajtra ráno Holter vrátim do nemocnice. Zajtra mám o 8:30 pojednávanie.
Pred dvomi týždňami som žiadal o odročenie pojednávania ale neodročili
Holter musím mať celú noc na tele, tak sa určite nevyspím.
Môžem žiadať sudkyňu, aby uviedla do zápisnice, že som kvôli Holteru v noci nespal a nedokážem sa poriadne sústrediť na pojednávanie ???

S pozdravom
Marox
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ako vies,ze nebudes spat?! Neuveris...ale ja som bola po...normalne v robote a tiez som sa musela sustredit....
    Mal si si urobit pisomnu pripravu....na pojednavanie....ked uz...
    Marox mám písomnú prípravu... ale nikdy neviem na aké veci sa spýtajú a ja si nebudem vedieť spomenúť....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Požiadať môžeš...

    ...a nie...nemyslím si, že je to dôvod na odročenie.
    Holter je len vyšetrovacia metóda. Ak by bol Tvoj stav vážny, tak by si mal mať potvrdenie od lekára a tým dôvodiť.

    Ono poviem aj inak...každý, kto ide na pojednávanie sa nejak nevyspí...a to aj bez Holterovho prístroja.
    Marox Návrh na odročenie podal advokát, ktorý ma zastupuje. Advokát mi navrhol aby som nešiel na pojednávanie, že on pôjde a vybaví to. Na pojednávanie som prišiel. Sudkyňa sa ma spýtala, prečo som prišiel na pojednávanie, keď som žiadal o odročenie. Povedala, že nie je pripravená rozhodnúť a pojednávanie odročila.
    Mám pocit, akoby chceli niečo spraviť za mojím chrbtom. Jedná sa o BSM. Advokátka ex manželky uviedla, že som dva roky pred rozvodom zobral zo spoločnej domácnosti peniaze, ktoré patria do BSM. Dokonca majú na to svedkov: otca a matku ex manželky a ich rodinnú známu. Lenže toto je klamstvo a môj advokát ani neotvoril ústa.
    Soňa K Sudkyňa vyhovela Tvojej žiadosti o odročenie, tak čo sa Ti na tom nepáči. Advokáta môžeš vymeniť, keď Ti tento nevyhovuje. To sú veľmi všeobecné informácie o tom, čo tvrdí Tvoja exmanželka. Čo to znamená zobrať peniaze zo spoločnej domácnosti ? Aj tak si s tým musíš poradiť v konkrétnom súdnom pojednávaní, to, čo napíšeme na PORADE, nehrá úlohu.

    Je EKG HOLTER dôvodom na odročenie pojednávania ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.