Zavrieť

Porady

PC sam mi pri hraní hier vypína po 10 až 20 min.Ako mám problém opraviť?

PC sa mi vypína okolo dvoch týždňov.Neni to virusom ani zaprášenym vnútrom.
Preinštaloval som windows ale nepomohlo.Myslím si že to je ovládačmi grafiky directX mam ich vo verzí 1.0.Ďakujem.
Naposledy upravil ivka70 : 09.06.16 at 19:30
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    zaujímavé, že tieto témy sa množia ako huby po daždi, keď prídu horúčavy. Čo myslíš, aká bude súvislosť?
    Mimochodom, čo keby si okrem hier aj občas dačo prečítal? Potom by si nezabil takú hrúbku, že "výrus" a "ovládačmy".

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    a čo ti bráni stiahnuť novšie verzie driverov? Stiahni si DriverBooster a daj si preskenovať systém, budeš prekvapený, koľko starých a neaktuálnych driverov máš v kompe.

    Inak, čo takto uviesť presnú špecifikáciu kompu?
    misoft Nuž práve Driver Booster by som neodporúčal.... pchať do PC ďalší soft, ktorý v PC šmejdí.... nie dobrý nápad. Radšej nech si zistí komponenty a vyhľadá ovládače sám u výrobcu a potom nech si ich aktualizuje.
    Hádam jediný, ktorý síce overí, ale neškodí - Aida64.
    Martuk misoft dovolím si s tebou nesúhlasiť: ja sám mám v NB nainštalovaný Driver Booster a som maximálne spokojný. Samozrejme je to aj o ďalšej starostlivosti o stroj (antivirák, antimalware a pod.). Ja osobne nedám na Driver Booster dopustiť.

    PC sam mi pri hraní hier vypína po 10 až 20 min.Ako mám problém opraviť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.