Zavrieť

Porady

Danove priznanie prijmov z ceskej republiky

Zdravim ,
Minuly rok som pracoval v CR a mam papier vypocet dane a danoveho zvyhodnenia. S tym by som si rad dopomohol vyplnit danove priznanie . Viete mi prosim poradit na zaklade obrazku aka suma ma ist do riadku 32 Uhrn prijmov od vsetkych zamestnavatelov ? (toto bol moj jediny zamestnavatel)
Naposledy upravil tomasjuve : 30.06.16 at 08:07
dan3.PNG  
dan2.PNG  
1/1
6 komentárov     zbaliť
veronikasad Máš vyplneny aj riadok 20?
tomasjuve ano teda upravil som obrazok aby to tam bolo cele
veronikasad Nevidno hlavičku, ale ty si zrejme priložil ročné zúčtovanie dane v CR a nie potvrdenie o príjme. Mal si v CR viacerých zamestnávateľov?
tomasjuve pripojil som aj hlavicku, mal som len jedneho zamestnavatela cely rok
veronikasad K vyplneniu DP na SK budeš potrebovať poistné platené zamestnancom, ktoré v tomto tlačive nie je. Vyžiadaj si ho od zamestnávateľa (stačí mailom) alebo si ho vypocitaj.
V slovenskom DP uplatnis metódu vyňatia dane
tomasjuve DObre dakujem pekne za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    z riadku 1
    tomas - aký názov má to tlačivo - lebo k DP zo závislej činnosti dávajú inakšie (aspoň čo som videla).

    Ak tam nemáš uvedené poistné za zamestnanca (ktoré uvádzaš v našom DP ) - tak si ho vypočítaj - 11% z r. 1
    Naposledy upravil Katy a R : 30.06.16 at 07:56
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tomasjuve SUper dik mne len prislo ze ked od toho odratam poistne z riadku 2 tak je to na zaklad dane nejako malo.....
    Katy a R lenže nebudeš odratávať poistné z riadku 2 ! - v ČR majú superhrubú mzdu ! ... keby si použil vyhľadávač, nájdeš všetky potrebné info ! (že poistné je v riadku 20)
    tomasjuve tak som postupoval podla tohto

    http://www.pracavonku.sk/05urady-v-a...-anglicku.html
    veronikasad Máš v potvrdení od zamestnávateľa vyplneny r.20?
    tomasjuve ano zmenil som obrazok v prvom prispevku tak ze obsahuje vsetky riadky
    Katy a R doplnila som
    tomasjuve Dakujem, nazov je Vypocet dane a danoveho zvyhodnenie u dane z prijmu FO se zavisle cinnosti podle zakona bla bla bla. Ok takze zaklad dane je riadok 1 - 11% z riadku 1 ano ?
      zbaliť

    Danove priznanie prijmov z ceskej republiky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.