Zavrieť

Porady

Škodová udalosť

Pred mesiacom

Pred mesiacom sa mi stala škodová udalosť ktorú som sposobil ja za volantom druhého auta nebol majiteĺ ale jeho kamarát išlo len o šúchance na nárazníkoch nič vážne políciu sme nevolali ani sme nespísali správu o nehode nechal som mu meno a kontakt namňa s tým že sa mi ozve majiteľ a vyriešime to buď cez poistku alebo po dohode no prešiel týždeň a ozval sa mi že to chce vyriešiť a chce sa stretnúť tu problém nebol čakal som ho na dohodnutom mieste no nik neprišiel keď som mu volal s5 povedal že namňa zabudol a ozve sa mi .. no ozval sa až po 2 týždňoch že to chce znova vyriešiť cez poistku a ak nebudem ochotný tak pojde cez právnika alebo ma dá na políciu. Tak sa chcem spýtať ak by som tochto pána ignoroval a na jeho telefonáty nereagoval možem mať s toho problém ? O vodičák koli tomu prísť nechcem :/ Teraz sa rozhodujem či to vyriešiť cez tú poistku a vyhovieť mu alebo to nechať tak a nereagovať času mal dosť...


Ďakujem za rady
Naposledy upravil ivka70 : 04.07.16 at 15:58 Dôvod: vratenie vymazanej otazky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    po "udalosti" ste vyhodnotili situaciu, a kedze ste nevolali policiu ani nespisali zaznam o nehode, tak de jure k ziadnej skode nedoslo ...
    pocas nasledujucich 3 tyzdnoch si pripadnu skodu mohol sposobit kedykolvek po "udalosti" ...
    ja by som ho ignoroval

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.