Zavrieť

Porady

Čo so šteniatkami

Dobry deň chcel by som sa spýtať čo mám robiť zo šteniatkami kríženec Labrador-Nemecký ovčiak . Stále sú väčší a stále viac papaju a je to stále drahšie.
kopretinka to nemyslíš vážne túto otázku?? načo ich teda máš??!! to si sa mal pýtať predtým!!! načo si to krížil? čo si si myslel,že z toho budú čivavy? alebo že ostanú stále malé a budú žiť zo vzduchu??!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    No, tento kríženec vás o chvíľu aj zožerie
    Máme u svokry....no, miluje a chráni ako satan..bohužial je to veľký pes a potrebuje viac ako traslavý ratlík...
    A teraz ma tu tí s PP zabijú...

    Inak k otázke..podaruj zodpovednému človeku...je to záväzok na cca 15 rokov...

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    ponúknuť v širokom okolí, priateľom, známym, dať miestny inzerát, jednoducho hľadať kto by šteniatka chcel a NEVYHODIŤ!! do lesa a podobne, ešte by som odporučila pre budúcnosť zabezpečiť fenku, aby sa to už nestalo alebo ju dať sterilizovať

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    V prvom rade si mal zabranit mnozeniu krizencov, ked nemas moznost poskytnut steniatkam adekvatnu starostlivost. Pises, ze vela jedia a kde je odcervovanie, ockovanie, cipovanie.
    Vek steniatok neuvadzas.

    Prejdi na FB, ci cez google stranky organizacii, ktore zabezpecuju bud docasny domov, pripadne zabezpecuju prevozy steniatok /Nemecko, Rakusko,/ kde sa da este ako tak krizenec umiestnit. Su aj stranky, kde mozes inzerovat darovanie steniatok, ale krizencov velkych plmenien je tak vela v utulkoch, ze to naozaj nevidim bezproblemovo.
    korela Nestačí jeden. Umiestni ich kde sa len dá. Vhodné by bolo pripojiť aj ich foto. Sú všetky rovnaké? Najjednoduchšie to nebude, ale nájdu sa aj recesisti. Veľa šťastia.
    Koľko ich je?

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Ponúkni ich cez inzerát. Ale HLAVNE, zabezpec, aby sa to už nestalo... Predpokladam, že vieš, ako na to. Tie stence ti zožerú viac, ako by stalo riešenie raz a navždy...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Joooj...aj by som ich mal kde mať, ale nechcem .... chválabožku.
    osky juraaaaaaj!!! ty potmehut! ved havo je super clen rodiny.ja som si vsak na mieste kde bol moj verny,uz zariadila zahradu,uz nieto kde dat....
    evuš Nemyslíš vážne Osky :-( pes je viac než tuje....a to Ti píšem ja !!!
    korela Osky, do bytu, domu. :-)
    osky Evi ja tam zu mam zeleninu-vyvysene zahony,a cez tyzden by s nim nemal kto byt....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.