Zavrieť

Porady

Ma niekto skusenost s vytopenim v dosledku toho ze vodarne dvihali tlak vody a praskol poistny ventil?

Zbavuju sa akejkolvek zodpovednosti a my mame vydutu podlahu v dvoch miestnostiach, vytopilo viac ludi v obci...
5 komentárov     zbaliť
buchač Trochu viac informácií by nebolo ???
Tanika85 Neviem ake informacie este treba?
buchač Aké info ???

- aký ventil ?
- kde ventil ?
- v čom ventil ?

To mi akože chceš povedať, že máš na vstupe vody (pri vodomere) do systému domu poistný ventil ???
misoft Sám asi ťažko niečo dosiahneš. Vodárne budú i tak tvrdiť, že to tvoje zariadenie zlyhalo.
Ale! Pokiaľ rovnakú žiadosť o náhradu škody podajú i tí ostatní a uvedú zhodné príznaky - tak vodárne asi ťažko budú dokazovať, že všetkým NARAZ zlyhali ventily.
Takže obehaj tých ostatných a nech tiež dávajú požiadavky o náhradu škody spôsobenej činnosťou vodárni. Samozrejme - všetko musí byť obhliadnuté, spísané a pod. Dôkazy sú na vás.
Vodárne by potom museli sami dokazovať, že máte chybné ventily.
Tanika85 Dakujem, neviem ci to ti druhi budu chciet riesit po vacsine su to starsie domy s hospodarskou miestnostou alebo kotolnou kde im to je jedno vodu vycerpali a hotovo, my mame byvanie hned vedla kotolne a cez prah nam podtieklo pod uplne nove plavacky..v kotolni je aj gulicka ale ta asi nestihala. Viem ze boli aj u susedy a jej povedali ze ma stare hadicky 20 rocne ze preto praskli my vsak mame uplne novy kotol...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ma niekto skusenost s vytopenim v dosledku toho ze vodarne dvihali tlak vody a praskol poistny ventil?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.