Zavrieť

Porady

reklamný bilbord

Dobrý deň ,potrebovala by som poradiť,kedže v tejto oblasti nemám žiadne skúsenosti.Oslovila ma ista firma ,ze by si chceli postaviť na mojom pozemku bilbord,vie mi niekto poradiť,aké ceny sa platia za prenájom toho pozemku a nie reklama na bilborde
Naposledy upravil monika 11 : 14.08.16 at 06:21
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Za reklamu o rozmre bilboardu odo mňa chceli 80€/ mesiac.V zapadnutej dedinke.Vedľa cesty 2 triedy.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    monika 11 Dakujem za odpoved,ale ja by som potrebovala zistiť kolko stojí prenajom samotného bilbordu,ktorý postavia na mojom pozemku.To viem ,ze reklama na bilborde sa pohybuje od 80-180eur
    jslancik Billboard za 180€ je nezmysel. To už bude megaboard. Maximum je 120 bez DPH. Ja platím pri cestách 1. Triedy 90€.
    Tebe dajú maximálne 20€ mesačne. Ale všetko je vec dohody.
    monika 11 Prečo si myslíš ,že len 20,-mesačne?Je to pri ceste 1triedy a ja si myslím,že prenajom pozemku kde bude postavení bilbord je niečo iné ako reklama na tom bilborde
    jslancik Ajaj... Pozri, reklamná agentúra za to dostane max. 100 e mesačne. Myslíš si, že ti dá z toho hoci polovicu? Ma veľké náklady na vybudovanie stavby, a robí to pre zisk.
    monika 11 ano maš pravdu,robí to pre zisk,no uvidím dnes mam stretnutie a potom sa rozhodnem,len som chcela vedieť,či niekto mi nevie poradiť v akých cenách sa môžem pohybovať
    jslancik Ako vravím, ponúknu ti 20€. Ty mozes začať zjednavat od 50€. Od mnohých faktorov zavisi, či a kde sa stretnete.
    monika 11 Mal si pravdu,davaju okolo20,-eur s čím nesuhlasím,ale problém je v tom ,že bilbord tam je už 12 rokov ,bez môjho vedomia,ja som ten pozemok zdedila pred 2 rokmi,predtým patril mamine
    marleau existuje nejaká zmluva na papieri? má lehotu?
      zbaliť

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    To sa vonkoncom neoplatí. Ak tam má byť bilboard, nech je Váš a zarábajte vy. Pre 20-30 eur mesačne si zničiť pozemok stavbou, ktorá nebude Vaša a potrebuje aj stavebné povolenie, no nechcel by som.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.