Zavrieť

Porady

Ako by sa dalo vyliečiť mačku z otravy?

Text Changes
-
Moja mačičku niekto otrávil jedom a už 4 dni nejedla a nepila a má malé a nechce ich kŕmiť lebo vie že by ich tým zabila aj dnes sme ich kŕmili prosím ako by sa to dalo vyliečiť?
+
Ďakujem všetkým kto mi dali radi moja mačka je z toho von vyzerá že to asi nebol jed ale je veľmi zdravá a už kŕmi malé
Naposledy upravil arizona : 28.08.16 at 18:16 Dôvod: navratenie povodnej otazky
5 komentárov     zbaliť
afrikánka Čo to znamená - niekto otrávil jedom? Mačka je veľmi obozretná, nedá sa otráviť ako pes! Aký je vek mačky? Vyzerá to nedobre, keby aspoň pila...Jedine k vetovi, a to čo najskôr.
Rekuracz Áno otrávil jedom viete u mojej babky kde máme naše mačky už dlhé roky niekto orehadzuje cez plot otravu na hlodavce a už nám zomrelo desať mačiek susede tri a sused mal dvoch psov a cez plot prehodili jed a fenka umrela
afrikánka Keď si toto vedela a máš takéto skúsenosti, bolo nutné okamžite vyhľadať veta. Mačičke držím "palce"!
kopretinka po 4 dňoch jej akurát tak môžeš vykopať hrob.
afrikánka dobrá správa a pekné od teba, že si dala vedieť ako to skončilo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    zbytočná otázka a zbytočná strata času, ak je skutočne otrávená bolo v prvom rade potrebné ísť veterinárovi, otrava sa nedá vyliečiť, je ťažké trafiť aj lieky, pretože veterinár musí najprv v krvi zistiť o akú otravu išlo, ak sa otrávila jedom na hlodavce, to je na princípe zriedenia krvi až do tej mieri, že hlodavec vykrváca, tak isto to pôsobí aj na mačky a na psov, preto - ak vám na mačke záleží - volať veterinárovi a konzultovať s ním

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    Kabaka123, babi2, arizona, afrikánka, Valcake, betka631, judit.esam
    7

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja nechapem otazky tohoto typu. Ved kazdy rozumny clovek vie, ze pri podozreni na otravu su rozhodujuce hodiny, ci minuty!

    Takze namiesto sedenia pri PC zoberiem macku a letim okamzite k veterinarovi.
    Ked sa pride vcas, je aka-taka sanca na zachranu zivota. Inak macka zomiera v krutych bolestiach...
    Naposledy upravil arizona : 22.08.16 at 21:53

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    afrikánka, kopretinka, Kabaka123, Valcake, betka631
    5

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Aj ked asi neskoro, mozno inym sa zide rada. Treba okamzite pouzit Entero Zoo gel.

    Ako by sa dalo vyliečiť mačku z otravy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.