Zavrieť

Porady

VPD

Ahojte, čo píšete do výdavkových pokl.dokladov do kolonky vyplatené komu?
Neviem či tam mám písať meno osoby, ktorá tovar kupovala alebo napríklad blok z papiernictva, či tam napíšem papiernictvo?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    V prípade že dávam zálohu z pokladne ...vtedy píšem meno konkrétnej osoby .
    Ak niečo platím z pokladne ....nákup v napr. TESCO ......tak píšem Tesco ..........atď ....podpis príjemcu viď príloha .

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Aj ja to tak robím, lebo vyplatené je to jemu. Len ma pomýlili doklady z min.roka, keď som sa hrabala v dokl. od inej účtovníčky.
    ďakujem

    4326 je offline (nepripojený) 4326

    4326
    Súhlasím s príspevkom č. 2 - ja dávam firmu od ktorej som nakupovala. Je to prehľadnejšie pre prípadné reklamácia, keď niečo potrebujem nájsť. Ak viem, že sa to kupovalo v TESCU tak to mam hneď, lebo ak nákupy robí jedna osoba, je náročné potom niečo nájsť. Takto sa v dokladoch nemusím prehrabávať pol dňa.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    4326
    Súhlasím s príspevkom č. 2 - ja dávam firmu od ktorej som nakupovala. Je to prehľadnejšie pre prípadné reklamácia, keď niečo potrebujem nájsť. Ak viem, že sa to kupovalo v TESCU tak to mam hneď, lebo ak nákupy robí jedna osoba, je náročné potom niečo nájsť. Takto sa v dokladoch nemusím prehrabávať pol dňa.

    Ja osobne mám všetky tieto firmy kde nakupujeme na hotovosť aj v partneroch a pri účtovaní cez výber partnera v evidencii DPH mám aj obchodný názov a IČDPH .Čiže hneď mám všetky údaje doplnené aj v evidencii DPH .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.