Zavrieť

Porady

Úhrada faktúry na osobný účet

Dobrý deň,

vystavili sme faktúru do anglicka, ale prevod peňazí na náš firemný bankový účet na Slovensku je pre nich dosť nákladný.

Rada by som sa opýtala, či by nemohli uhradiť faktúru na náš osobný účet v anglicku a my by sme si to potom previedli na firemný účet.
Ďakujem
3 komentárov     zbaliť
Dáša_ a pre vás to už potom bude menej nákladné? Pokiaľ si dobre pamätám, tak pri prevode sa môžete dohodnúť, že všetky poplatky budete znášať vy.
buchač Dáša_ (Dnes 11:05) ... že všetky poplatky budete znášať vy.
====================
Mne je jedno, no zaujalo ma to z takého ľudsko-laicko pohľadu.
Otázka znie :

Zaujímalo by ma, či by sa interesovala engliš firma aj v opačnom garde ?
avalik "náš osobný účet" ... to akože firma má aj osobný účet? ide o PO alebo FO?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    D8 sa to aj takto. Ale nevidím v tom nijakú logiku. Náklady treba znášať tak či tak. Pri úhrade na BÚ môžete ísť na polovicu.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    anonym123 a nie je problem potom s učtovaním? či len zaučtujem uhradu faktury a hotovo? . Je to pre známych no im sa to asi lepsie takto oplati nvm aku maju banku
    Tweety musia peniaze previezť z osobného účtu na podnikateľský, inak nemôžeš zaúčtovať úhradu faktúry
    anonym123 Dobre ja im to poviem. No mozno by sa im oplatilo zalozit dalsi učet v anglicku. ...
      zbaliť

    Úhrada faktúry na osobný účet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.