Zavrieť

Porady

Výška odstupného????

Chcem sa opýtať,
ak zamestnanec dostal výpoveď k 30.6.2006 vo výpovedi má uvedený nárok na 2 mesačné odstupné, jeho hrubá mzda je 21.000,-Sk, akú výšku odstupného mu mám narátať???? 21.000 x 2 mesiace a v mzdovom to dám do odmien, tým padom sa mu navýši hrubá mzda a odvody budú narátavané z povodnej hrubej mzdy + odstupné? Alebo.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    Nasta.B
    Chcem sa opýtať,
    ak zamestnanec dostal výpoveď k 30.6.2006 vo výpovedi má uvedený nárok na 2 mesačné odstupné, jeho hrubá mzda je 21.000,-Sk, akú výšku odstupného mu mám narátať???? 21.000 x 2 mesiace a v mzdovom to dám do odmien, tým padom sa mu navýši hrubá mzda a odvody budú narátavané z povodnej hrubej mzdy + odstupné? Alebo.....
    Odstupné má dostať 2 priemerné mesačné mzdy a z odstupného sa odvody neplatia, iba daň.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nasta.B
    Chcem sa opýtať,
    ak zamestnanec dostal výpoveď k 30.6.2006 vo výpovedi má uvedený nárok na 2 mesačné odstupné, jeho hrubá mzda je 21.000,-Sk, akú výšku odstupného mu mám narátať???? 21.000 x 2 mesiace a v mzdovom to dám do odmien, tým padom sa mu navýši hrubá mzda a odvody budú narátavané z povodnej hrubej mzdy + odstupné? Alebo.....
    Odstupné nevstupuje do VZ na odvody.

    Výška odstupného????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.