Zavrieť

Porady

Neviem nastavit IP kameru.

Kúpil som si IP kameru Blow h-341 a neviem ju spustiť. Skúšal som ju spustiť podla návodu ktorí posielam v prílohe dostal som sa na str 26-27 kde je search-vyhľadať IP kameru ale žiadnu mi nenašlo. Čo s tým. IP adresa kamery je 192.168.1.123. ale keď hu zadám do prehliadača napíše mi že web neprístupný. Keď spustím IP scaner s 5 pokusov mi toto IP raz najde.
Naposledy upravil elixir : 15.09.16 at 17:10
5 komentárov     zbaliť
misoft V routeri jej musíš nastaviť pevnú IP adresu. Inak jej router môže prideľovať voľnú v u neho nastavenom rozsahu.
mecky ak ma kamera nastavenu pevnu IP (od vyroby) tak na nejaky router kasle
elixir ako nastavým v routry pevnú adresu. Router mám tp-link td-w8901gb od orange.
misoft http://cz.tp-link.com/faq-170.html
misoft mecky (Včera 22:40) ak ma kamera nastavenu pevnu IP (od vyroby) tak na nejaky router kasle
--------------------------------------------------------
Pravda, pravda, ale! Ak je v routeri nastavený rozsah IP adries, ktorý neobsahuje IP adresu kamery - tak bude kašľať - na kameru, pretože je mimo rozsah prideľovaných IP adries.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    tu kameru mas napojenu kablom priamo do toho tplink dsl routra z ktoreho si posielal obrazky?

    stlac klavesu win+r, napis cmd, enter
    do konzoly napis ping 192.168.1.123 daj enter a daj obrazok z toho co to vypise
    Naposledy upravil mecky : 15.09.16 at 10:12
    elixir Kameru mám pripojenú do toho tplinku kablom a notebookom som na tplink pripojený cez wifi. Posielam obrazky ping 123 čo mi ukazal scaner IP a ping 106 čo mi vypisalo v routri.

    korzoo je offline (nepripojený) korzoo

    korzoo
    suhlasim s misoft, skús ceknút rozsah IP pre DHCP v routri. Uz som sa stretol s tovarenskym nastavením rozsahu IP do 192.168.1.100, v tom prípade tvoja IP kamera bude mimo rozsah

    interface setup > LAN > DHCP

    Tu je možné prideliť pevnú adresu pre zariadenie na zaklade MAC adresy
    elixir Ako sa daju meniť hodnoty DHCP. Pri jednej IP mi ukazuje rozsah 192.168.1.106-192.168.200. Neviem čo stým v prílohe som dal obrázky čo mi zobrazilo na routri.
    mecky na to sa vykasli to mas nastavene dobre

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Neviem, prečo miešate rozsah DHCP a pevnu IP kamery. Jedine podstatne je to, aby bola v tom istom segmente, teda aka je Maska!

    Neviem nastavit IP kameru.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.