Zavrieť

Porady

Zablokovanie prichadzajucej SMS

Je mozne nejakym kodom zablokovat prichadzajuce SMS ? Pred 2 rokmi som to robil kodom *35*0000*16#. Teraz uz to zrejme nefunguje
Naposledy upravil ivka70 : 27.09.16 at 18:59
4 komentárov     zbaliť
misoft A na čom?
Klasický mobil, smartfón s Androidom, alebo s Win?
Ktorý operátor?
Už máš dosť príspevkov, aby si VEDEL, ako sa zadávajú otázky!
http://mobilmania.azet.sk/clanok/107...s-pomocou-kodu
tajmac Uz mas dost prispevkov aby si precital co pisem. Kody na tom vyguglenom linku NEFUNGUJU
misoft Ale nemám krištáľovú guľu, aby som určil, čo to za šrot máš v ruke a od koho.
A ty máš dosť príspevkov, aby si vedel, že ak kladieš otázku, musíš dodať viacej údajov - taký všeobecný popis je na h***o - takže hľadaj si sám.
tajmac Ake viac udaje chces ? Mam ti napisat ako zablokovat prichadzajuce SMS ? To prave neviem. Pred 2 rokmi som to robil vyssie uvedenym kodom na vsetkych mobiloch.Ak nieco nevies nemusis reagovat za kazdu cenu . Vyguglit viem aj sam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Chces blokovat vsetky sms,alebo len od urcitych cisiel?

    S kodmi neviem pomoc,ale ja na to pouzivam aplikacie: Mozem to zdvihnut,alebo Calls Blacklist

    V obchode play mas podrobne rozpisane, co vsetko mozes blokovat
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Radíme mu v teoretickej rovine. Pretože ten chytrolín sa ani neunúva podať všetky relevantné údaje - čo má za telefón, od akého operátora má telefón....
    A ešte sa bude paprčiť, keď mu pripomeniem, čo sa patrí, keď sa pýta.
    arizona To je jeho chyba.Urcite mu je jasne,ze ked neda presnejsie informacie, ze ani nemoze dostat konkretnejsie odpovede .-)
    tajmac Ake presnejsie informacie ? V tom kode, co som napisal udaj 0000 plati pre t.mobile
    buchač tajmac (Dnes 09:24) Ake presnejsie informacie ? V tom kode, co som napisal udaj 0000 plati pre t.mobile
    -------------------------
    Misoft sa pýtal :
    misoft (Včera 19:39) A na čom?
    Klasický mobil, smartfón s Androidom, alebo s Win?
    Ktorý operátor?
    ------------------------
    Nejde iba o operátora. Ide aj o typ mobilu a jeho soft.
    Už chápeš ?


    TY nevieš čítať ??? Ale pindanie by Ti aj išlo.
    tajmac Pred 2 rokmi sa uvedenym kodom dali zablokovat SMS na VSETKYCH MOBILOCH. Uz chapes ? Pre t. mobile 0000, O2 9999. Ked nevies odpoved nepindaj
    buchač tajmac (Dnes 09:42) Pred 2 rokmi sa uvedenym kodom dali zablokovat SMS na VSETKYCH MOBILOCH. Uz chapes ? Pre t. mobile 0000, O2 9999. Ked nevies odpoved nepindaj
    ==================
    Sorry...ale pindáš jedine TY.
    Točíš o píčovine jak chorá krava.

    Do otázky si nedal všetko.
    Na doplňujúce otázky od iných si nedal odpovede tiež.

    Nie každý má dilinovský T-mobil a chujový O2.
    Dva roky nazad ? Kúúúwa, vývoj ide tak vopred, že tie dva roky je jak 100 rokov.
    ----------------------------
    Mimochodom...ja to robím jak arizona...obťažujúce sms urvem na čiernu listinu a finito.

    Ale normálny operátor ako Orange to má v základnej výbave...
    https://m.orange.sk/prevas/prevasslu...vanie-hovorov/
    -----------------------------
    Ja odpovede viem...len Ty tápeš jak decko, čo si hľadá plienky...
    tajmac Ak sa to pred 2 rokmi dalo teraz nie, tak vyvoj ide dozadu - rovnako ako tvoj. Nepotrebujem zablokovat hovory, ale SMS. Tak si urvi cislo na blacklist, posli SMS a potom trep bludy. Ani tvoj trapny pomaranc to nedokaze. A vybavu ma asi taku, aku ty ......
    tajmac buhac: Podarilo sa ti uz v Pomaranci zablokovat prichadzajuce SMS ?
    tajmac Ked ulozim cislo na Blacklist, zablokuje mi aj prichadzajuce SMS, alebo len hovor ?
      zbaliť

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    na hovory funguje Eset, skúšal si app Firewall; Call and SMS filter
    má blokovať hovory a SMS

    Zablokovanie prichadzajucej SMS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.