Zavrieť

Porady

Von.Osvetlenie na senzor-NEZHASNE

Ahojte mam vonkajsie osv. na senzor asi 2r. a zacalo mi tak blbnut ze svieti stale vobec sa nevypne aj ked nastavim pod senzorom su 3 kolieska na nastavenie
1.daylight
2.cas
3.sens
pocujem ako ked pukne vtedy ked by sa mal zasvietit ale on stale svieti , kde moze byt prosim vas chyba?Urobilo my to este predtym raz asi pol r. dozadu ked bola u nas vychrica potom som to nejak ponastavoval tymi kolieskami a slo ok az dodnes ,dakujem za kazdu radu.
led.jpg  
3 komentárov     zbaliť
taiko spinavy senzor ?
JohnCenaWWE diki rozobral som senzor ,vycistil aj ked som tam nevydel ziadnu spinu a zlozil,a uz ide
sosak Zrejme pri rozoberaní došlo k rozpojeniu kontaktov spínacieho relé, ktoré je priletované na doske plošných spojov. Porucha sa zvykne časom vracať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    2 roky je dosť, že senzor vydržal... Je načase ho vymeniť za nový. Kontakty na spínacom relé sú opotrebované - opálené a zalepené počtom zopnutia.
    Prvá pomoc, keď senzor nezhasne a mal by, vtedy je počuť puknutie, ako píšeš, je silnejšie klepnúť rúčkou skrutkovača po boku krytu senzora. Takéto riešenie je ale nespoľahlivé, porucha sa zvykne opakovať. Do budúcna treba nový senzor.
    Naposledy upravil sosak : 07.10.16 at 09:15
    vicktor Ja mam nieco podobne - samostatny senzor dodatocne pripojeny k vonkajsiemu osvetleniu a funguje asi 12(?) rokov.

    Von.Osvetlenie na senzor-NEZHASNE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.