Zavrieť

Porady

Čo je toto za účet pls? 7000552296/8180

neviem ho nájsť nikde.



JE MI JASNÉ, ŽE ŠTÁTU.
MÁM BANKOVÝ VÝPIS k dispozícii. Platba sa nevrátila, t.j. účet existuje.
Klient nie je k máni.
IBAN
SK4181800000007000552296


Mám len výpis z internetu, vidím len číslo účtu, ani VS ani KS, myslela som, že sa niekto s tým účtom stretol, alebo že má niekto zoznam účtov štátnej pokladnice. Štve ma každý mesiac rozrobené účto, lebo zas sa budem k tomu vracať. Zastrelím aj ja toho chlapa, neviem ho za 5 rokov naučiť poriadku. ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM za ochotu, ale budem musieť to odložiť.
Naposledy upravil IvetaH : 11.10.16 at 11:00 Dôvod: ODPOVEĎ
8 komentárov     zbaliť
zk24 a odkial to číslo máš?
kopretinka v takomto tvare sa už účty nepíšu,ako vôbec mohla prebehnúť platba?
zk24 v niektorých bankach vieš stale zadať aj platbu v starom formáte, ale na BU sa mi zda že býva zobrazený IBAN...
kopretinka aká to je suma?
JankaO Aký je VS a KS?
veronikasad nie je to nejaká školská jedáleň, platba za stravu ?
Soňa K Mala platba nejaký variabilný symbol ? ZP by to nemala byť žiadna, možno poplatky súd alebo mestský úrad ?
kopretinka koncesionárske poplatky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Silne sa to podoba na nejaku ZP. Ale to len tipujem, ked sa to neda vyčítať podla výšky sumy, alebo nejakeho variabilného symbolu? Sociálka ma svoje ICZ, zdravotka ma tiež svoje VS....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Pohľadala by som v účtovníctve v záväzkoch. Ak by som nenašla, počkala by som s účtovaním na kompetentných.Takto môžeme len tápať.

    albach je offline (nepripojený) albach

    Účtovníčka albach
    Je to pokuta odboru cestnej doprava a pozemných komunikácií za neplatnú STK a EK.
    Nepodarilo sa niekomu dopatrat, co je to za ucet?
    Aj ja mam platbu na toto c. uctu v sume 110 eur, tiez bez VS, KS, netusim, co to moze byt...
    Napada mi, zeby snad nejaka pokuta ??? - ale na ziadnu si neviem spomenut :-((
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zk24 Ked su to rovnaké čísla účtov (vy aj zadávateľ), teda nie rôzne podla nejakeho subjektu (ako OUD pri danovom urade), a neudavaju ludia VS a KS, tak k čomu je taká platba? Ked ide na všeobecný účet, bez akejkoľvek identifikácie?
    Wolfmother Uz som na to prisla - je to pokuta za neprihlaseny vozik, resp. chybajucu EK, TK na tento vozik
    Tweety Mal by byť teda zaúčtovaný jej predpis.
    veronikasad Pokuta platená komu?
    vicktor Pokuty za STK vyrubuje odbor dopravy OU myslim. Vlastne za NE STK.
      zbaliť

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Príjem ŠR – Pokuty z*obj. zodp. – technická a*emisná kontrola SK4181800000007000552296

    Stacilo zadat Guglovi a ten nasiel aj Bankove_ucty_MVSR.xls.

    Čo je toto za účet pls? 7000552296/8180

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.