Zavrieť

Porady

Poďakovanie p. Mihálovi

Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. Mihálovi za neoceniteľnú pomoc, ktorú nám poskytol pri RZZP. Za vatikánsku menu nám venoval svoje vedomosti, skúsenosti a voľný čas, čo dnes nie je samozrejmosťou. Som si istá, že nepíšem len za seba, ale aj za ostatných členov PORADY. ĎAKUJEM!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miriza je offline (nepripojený) miriza

    miriza
    Presne takú istú myšlienku som mala ale až na zajtra poobede, keď to ročné zúčtovanie zdravotného poistenia všetci odovzdáme. Takže ďakujeme.

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    miriza
    Presne takú istú myšlienku som mala ale až na zajtra poobede, keď to ročné zúčtovanie zdravotného poistenia všetci odovzdáme. Takže ďakujeme.
    Myslím, že nie je potrebné čakať až do zajtra, lebo podľa mňa mu poďakovanie patrí od celkom prvého poradenia až po to celkom posledné, keď po celý čas trpezlivo odpovedal na naše otázky, niekedy aj 100x opakujúce sa a nikdy nás neodbil odpoveďou : to tu už bolo, prečítaj si poriadne Poradu /aspoň ja som to nepostrehla/, ale vždy odpovedal. Taktiež poďakovanie patrí za trpezlivosť na seminároch, keď sme mu ani cez prestávku nedovolili vydýchnuť a zhŕkli sme sa okolo neho a zavalili ho otázkami a on odpovedal a odpovedal. Takže, veľká vďaka. Ďalej si myslím, že je namieste, aby sme poďakovali všetkým Poraďákom, ktorý radili ako na RZZP, venovali svoj čas, vedomosti a pomáhali ako sa dá. Možno niekto so mnou nesúhlasí, ale mne táto Porada moc pomohla pri problémoch s RZZP a preto toto vyznanie. VĎAKA VŠETKÝM

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Chcel by som zvýrazniť túto myšlienku:
    Zdeni
    Ďalej si myslím, že je namieste, aby sme poďakovali všetkým Poraďákom, ktorý radili ako na RZZP, venovali svoj čas, vedomosti a pomáhali ako sa dá.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Ja si myslím že najväčšia vďaka patrí ministrovi Zajacovi a patrilo by sa to aj náležite oceniť,každý ako môže v rámci svojich možností

    Poďakovanie p. Mihálovi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.