Zavrieť

Porady

Mam narok na nejaku davku?

Dobry den.idem si po radu.Manzel pracuje ma minimalnu mzdu mame dve deti do 6 rokov.ja som doma nezamestnana.nemozem ist do prace kvoli chorobnosti mladsieho syna.predlzeny RP neschvalili.vraj mame narok na prispevok na byvanie.ale na urade povedali ze nemame narok na nic.neviem ci sa tam vratit a pytat sa znova alebo je to pravda a nemame narok na nic.Mame byt na uver.vedeli by ste poradit.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajka432 je offline (nepripojený) ajka432

    ajka432
    Aby ste mali narok na prispevok na byvanie, musite splnat podmienky na prispevok v hmotnej nudzi.
    awooojky a tie by sme splnali kedy.viete mi poradit?
    avalik ved citaj linky v mojej odpovedi

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Zájsť na matriku a zmeniť si priezvisko na Lakatoš, Bihary, Stojka... a potom kvôli vizáži komunikovať s úradmi zásadne písomne - na linajkovom papieri vytrhnutom zo školského zošita, s pravopisnými chybami a zodpovedajúcou štylizáciou... ale tak, aby úradníci pochopili, čo Vám majú priznať... a 20. sa postaviť k okienku na pošte... žiadne číslo účtu ani nič podobné... byt na úver zameniť za nájomný byt...

    Dnes ráno som zachytila v rádiu správu a v duchu ľutovala tých 120 obyvateľov, ktorých museli včera večer v Žiline evakuovať kvôli požiaru... Som myslela, že asi horel nejaký panelák či čo...
    Až pokiaľ som sa popoludní nedočítala, že išlo o 11 nájomníkov , pričom jeden z nich mal dlh na nájomnom 79 000 €...
    11 nájomníkov = 120 obyvateľov to je aký rad - aritmetický, geometrický, či jednoducho - nekonečný...?
    http://nasazilina.sme.sk/c/20360629/...o-strechu.html
    Naposledy upravil Oliwa : 19.10.16 at 16:14

    Mam narok na nejaku davku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.