Zavrieť

Porady

vitiligo

Mám 4-ročného syna, ktorému sa na tvári vytvoril bledý fľak, ktorý bol diagnostikovaný ako vitiligo. Budem rada, ak sa mi ozve niekto, kto má skúsenosti s liečbou aj u tak malých detí.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    Môj kamoš má vitiligo od 12 rokov, ale na niektorých plochách sa mu to vyliečilo. Chodil na Kramáre do Ba MUDr. Marianna Holobradá,do detskej kožnej abulancii, natieral si to vodičkou a potom ho tak "opaľovali". Inak v lekárni je dostať prípravok VITIX stojí okolo 1200 sk ale trocha pomáha.
    Naposledy upravil plavčík : 03.07.06 at 09:29

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    astra
    Mám 4-ročného syna, ktorému sa na tvári vytvoril bledý fľak, ktorý bol diagnostikovaný ako vitiligo. Budem rada, ak sa mi ozve niekto, kto má skúsenosti s liečbou aj u tak malých detí.
    nemám konkrétne skúsenosti s touto liečbou ale môj priateľ má túto chorobu. Hovoril mi že sa znovu rozbehla stránka www.vitiligo.sk kde si ľudia vymieňajú "skúsenosti" s touto chorobou. Možno by ti tam niekto vedel povedať niečo bližšie.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    skús pozrieť aj túto stránku
    http://www.siklienka.sk/recell.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.