Zavrieť

Porady

potvrdenie o zdaniteľných príjmoch FO zo zárobkovej činnosti

Dobrý deň , vedeli by ste mi poradiť čo sa týka potvrdenie o zdaniteľných príjmoch FO zo zárobkovej činnosti, toto potvrdenie môžem mať podpísané len u jedného zamestnávateľa za rok ? alebo aj u viacerých ? keďže som pracovala do konca oktobra u jedného zamestnávateľa a od novembra pracujem u nového môžem si to uplatňovať aj u tohoto nového zamestnávateľa ? Ďakujem
veronikasad Opráv si názov témy aj zadanie otazky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak sa pýtaš na Vyhlásenie k zdaňovanie príjmov, uplatnenie mesacnej nezd.casti nemôžeš mať súčasne u viacerých zamestnávateľov. V tvojom prípade od novembra si môžeš uplatniť u nového zsmestnavatela
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivana 88 áno na vyhlásenie som sa pýtala ja som sa pomýlila , čiže vždy si môžem uplatňovať len u jedného aktuálneho zamestnávateľa , ďakujem
    veronikasad Nezabudni u predch.zamestnavatela uplatňovanie NCZD ukončiť podpísaním zmeny vo Vyhlaseni
    Ivana 88 zmeny ? to mi nič také nedali podpísať
    avalik veronikasad, u predchadzajuceho zamestnavatela skoncila, od novembra ma uz noveho, nema subeh zamestnani podla zadania
    zk24 Ak si prešla k novemu zamestnavateľovi presne na prelome mesiacov (nie v ramci mesiaca), tak si začneš uplatnovať u noveho.
    Ivana 88 áno od nového mesiaca
      zbaliť
    Ivana 88 áno áno vyhlásenia , som sa pomýlila

    potvrdenie o zdaniteľných príjmoch FO zo zárobkovej činnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.