Zavrieť

Porady

Som povinny pracovať v sobotu ak už mam niečo iné vtedy ?

Zdravím, vyskytol sa taký problém, až v priebehu týždňa aj to zatial len tak neisto je oznámené čo sa bude pracovať aj v sobotu. No ja mám už dlhšiu dobu dohodnuté niečo iné v ten víkend, som povinný prísť do práce alebo ako sa to berie v tomto prípade ?
veronikasad Ide o pravú nadčas, alebo " nadrabate" vianočné sviatky?
Grent Vraj vo výrobe asi nestihnu plan do piatku tak že cela firma by mala isť aj sobotu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak pojde o nariadeny nadcas v sulade so Zakonnikom prace, si povinny pracovat.
    Urcite je treba si individualne dohodnut, ak prist nemozes zo zavaznych dovodov.

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Kedy Vam to chcu potvrdit? Moj nazor je, ze 3 dni pred sobotou to urobit nemozu, ak to nemas v pracovnej zmluve. Resp. mozu ta poziadat, ale ked neprides, sankcie nemozu vyvodit ziadne.
    ivka70 na zaklade coho usudzujes, ze 3 dni?
    Grent ešte o tom neviem, len som počul skor take chyry .. ak to tak bude tak to daju vedieť určite zas az štvrtok, piatok
    Kabaka123 08.11.16 04:58 odstránil(a) z Porady

    Som povinny pracovať v sobotu ak už mam niečo iné vtedy ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.