Zavrieť

Porady

Fakturovana suma vs hruba mzda

Ahojte,
chcem sa spytat chceli by sme zobrat cloveka na trvaly pracovny pomer. Doteraz pre nas ten clovek robil externe a fakturoval nam mesacne 2800 EUR aka by mala byt +/- hruba mzda ako ekvivalent fakturovanej sumy ? Dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 15.11.16 at 11:56
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Ak fakturovana suma bola len cena práce, odpočítaj od nej odvody platené zamestnavatelom
Xanti A tiež pri prepočtoch mysli na dovolenku, a na prípadné paragrafy, a stravné lístky.
zk24 Pri mzde cca 2070 eur je celková cena práce 2,798 eur.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    osobne by som si to prepočítal na rok - zahrnul príslušný počet dní dovolenky, "povolených paragrafov", stravné lístky, samozrejme odvody zamestnávateľa. keďže ho poznáte už dlhšie, viete, či maróduje, a môžete do výpočtu zahrnúť príslušné dni maródky. Prípadne OČR.
    počítať to za teba nebudem, ale na rok sa to dá vypočítať veľmi presne, a potom samozrejme na mesiac.
    aj tak je to všetko o dohode...
    cefi82 ok dakujem za rady uz mi to je jasne

    kobolcs je offline (nepripojený) kobolcs

    len skúšam prežiť kobolcs
    Ak prepokladas ze vobec neoptimalizoval svoje prijmy aj tak mal za rok cca 16000eur cisteho za 12 mesiacov prace, ty mu to musis vyplatit za 10,6 mesiacov prace (to este nebol PN, nebol v kupeloch, neosetroval clena rodiny) cize hruba mzda cca 2100, ale na jeho mieste by som pod 2100 cistom nic na TPP nebral a zostal na fakturach. Jedine ze mu neplatite faktury ale pri takomto plate asi si to nedovolujete.
    cefi82 Ok dakujem za rady uz som +/- v obraze ako nato.

    Fakturovana suma vs hruba mzda

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.