Zavrieť

Porady

ako v Outlooku 2010 nastavit manualnu synchronizaciu posty?

Ahoj , mam vo svojom PC s win 7, Outlook 2010 SK, cez IMAP. Zial permanentne mi chodia mailom vselijake spamy a casto maily s virusmi, ktore mi vzdy ukaze moj NOD. Chcem sa ale spytat, neda sa nejako nastavit aby Outlook aj ked je v pocitaci otvoreny ked pisem nejaky mail postu automaticky nestahoval, ale synchronizaciu novej posty by som vzdy spravil manualne? Ide mi o to ze by som si radsej maily bez stiahnutia pozrel cez web rozhranie a tam ich vymazal bez toho aby sa skodlive maily stiahli do pocitaca? Pripadne neexistuje nejaka utilita, ktory by mi prichadzajuce maily ukazala a ja by som nevhodne maily hned na servery vymazal? Dakujem za kazdu, dobru radu. J
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Spamovy filter sa da nastaviť priamo na stranke poskytovatela poštovej schranky. Napr. gmail to umožnuje. Ja stahujem maily cez POP3, a už si nespominam, že by mi tam chodili vírusy. Reklamy síce chodia stale. Ale odfilrovany humus ide rovno do SPAMOV a po čase sa maže. Zle na tom je to, že sa tam niekedy dostane aj nevinny mail.
    solide to som skusal ako prve, ale nefunguje to spolahlivo, viac raz filter nespravne detekoval spravu, ja si to chcem spravit ako som pisal.

    ako v Outlooku 2010 nastavit manualnu synchronizaciu posty?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.