Zavrieť

Porady

Zápis ťažného zariadenia

Dobrý den, mám takýto problém . Kúpili sme auto v AAA . Ma ťažné zariadenie , ktoré je zapísané len iný papier od neho nemáme . Pri zápise budem mat z tým nejaký problém alebo to automaticky berú ked uz je zapísané v evid.II. Neviem ci to bolo dodatočne montované alebo je to originál . Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    pri zápise myslíš pri zaevidovaní do evidencie vozidiel na DI? pri prihlásení vozidla, či už z iného okresu alebo v rámci okresu, policajt kontroluje okrem identifikačných znakov vozidla aj štítok ŤZ.. ak sú údaje na štítku rovnaké ako v OEV, nie je žiadny problém, žiadny iný doklad od ŤZ (napr. potvrdenie o montáži, alebo faktúru od ŤZ) od teba vyžadovať nebudú..

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    zalezi od toho ako je zapisane v technickom preukaze. Ak tam mas iba napriklad ISO-50 (co sa bezne zapisovalo) -tak bude problem na STK. Ak je tam uvedeny vyrobca a parametre tak problem na STK nebude.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ak je už zapísané vo veľkom techničáku, tak žiaden problém.
    Či bola montáž od výrobu áut alebo dodatočne, to už nie je Tvoja vec.

    P.S.:
    Moja vlastná skúsenosť pri dvoch autách.

    Zápis ťažného zariadenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.