Zavrieť

Porady

Kto býva v Šamoríne pri Dunaji?

Zdravím všetkých, potrebujem poradiť ku kúpe domu v Čilistove. Hľadal som bývanie pri vode, s využitím vodného skútra a tiež ďalší relax. Našiel som pri Šamoríne v Čilistove novú výstavbu cliistovskalaguna.sk . Čo si o tom myslíte? Bývate tam niekto?
ivka70 aka nenapadna reklama, ze?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ildiko som vyhodil -. samý SPAM. A juraj479 je vlastne ildiko...
    ID ildiko 362850, ID juraj 362848 - si myslí Milanko, že mu na to neprídeme?
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vicktor Mam rozumiet ze je tu 362850 registrovanych clenov?
    Alebo ID sa prideluju na preskacku ako nejake modulo11?
    ivka70 Staci si pozriet statistiky na hlavnej stranke:
    284,464 tém
    2,896,040 príspevkov
    355,208 členov
    misoft Čísla (ID) sa prideľujú postupne, lenže niekto ukončí, niekoho ukončíme - takže počet registrovaných (aktívnych i neaktívnych) je rozdielný, ako počet ZAregistrovaných.
    A keď sa pozrieš na počet tém - niektoré témy sú aj také, kde niekto položí "otázku" v znení (napr.) "Nefunguje mi mobil, prečo?" a pokiaľ toto niekto nezruší, stále je v štatistike.
    misoft @victor: Ako príklad ti uvediem, prečo je tu toľko tém:
    http://www.porada.sk/t291108-vybudov...vej-ceste.html založená 11:52 a o 12 minút http://www.porada.sk/t291109-zabrane...mpenzaciu.html založená 12:04
    Teda duplicita. Niekedy nie je v silách takéto duplicity odstraňovať - moderátori nie sú tu 24 hodín.
    ivka70 to nie je duplicita ,len jeden autor ma 2 problemy , ktore nespojil do jednej temy .. aj ked su oba s jednym developerom
    korela novakovicjur, pokiaľ viem, tak člen sa po registrácii už nemôže nikdy odregistrovať.
      zbaliť

    Kto býva v Šamoríne pri Dunaji?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.