Zavrieť

Porady

Živnostník a dva mobilné telefóny

Dobrý deň prajem,
chem sa spytat ci si zivnostnik moze zobrat dva mobilne telefony od T-mobile na jedno ICO.
Zamestnancov nemam, slo b yo moj a manzelkin mobil.
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    Ísť ide všetko, ale ako by si to obhájil ???? Neodporúčam! Mohol by si mať 2 mobili s tým, že 1 T-mobil a 1 Orange...akože aby Ti mohli zákazníci lacnejšie volať. Ale 2x od T-mobilu bez zamestanancov? To nie.

    rabek je offline (nepripojený) rabek

    Informacne technologie :-) rabek
    ni s tym, ked manzelka mi doma prebera telefony a vyuziva MT na to aby mi mohla lacnejsie volat?
    Mam zivnost popri zamestnani, tak mi pomaha takto:-)

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Hľadaj na PORADE , ohľadom telefónov tu už prebehlo mnoho diskusíí , kde sme sa nezhodovali .

    V prvom rade je na SZČO ako to zdôvodní pred kontrolou a či vôbec kontrola príjme argument podnikateľa .Je to len a len na Tebe .
    Naposledy upravil Zita5 : 04.07.06 at 07:56

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    rabek
    Dobrý deň prajem,
    chem sa spytat ci si zivnostnik moze zobrat dva mobilne telefony od T-mobile na jedno ICO.
    Zamestnancov nemam, slo b yo moj a manzelkin mobil.
    dakujem
    Asi Ťa zaujíma, či to prejde kontrolou, tie dva mobili v nákladoch. No ja Ti poviem asi toľko: mala som kontrolu / aj DPH/ a uznali mi , teda pánovi podnikateľovi, 3 mobili v jednej sieti - paušál a jeden na kredit a to ani nehovorím, že sa z nich hlasovalo na superstar a podobne. Takže páni kontrolóri sú rôzni, len treba natrafiť na toho správneho . Ale, ktorý to je to zistíš až po kontrole.

    Živnostník a dva mobilné telefóny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.