Zavrieť

Porady

zvýšenie hodinovej mzdy

zamestnancovi sme od 11/2016 zvýšili hodinovú mzdu zo 4 eur na 6 eur, bude to mať vplyv aj na preplatenie sviatkov v novembri, jeho priemer za III.Q.2016 je v sume 4,3812
vo výplate mi to vyšlo odpracovaných 20 dní, robí 5 hodín denne, teda 600 EUR v hrubom + 2 sviatky 2 x 4,3812, teda 43,82 je to správne alebo musím upraviť ten priemer podľa novej hodinovej mzdy???
Dakujem za kazdu radu
3 komentárov     zbaliť
veronikasad menili ste len mzdu, alebo aj pracovné zaradenie a tým aj stupeň náročnosti vykonávanej práce ?
zuzanna menili sme len mzdu, pracovné zaradenie ostalo rovnaké aj stupeň náročnosti práce...
veronikasad V tom prípade platí to čo písala Tweety
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zvýšenie mzdy nebude mať nijaký vplyv na už vypočítanú priemerku za 3.Q platnú pre 4.Q.. Všetky náhrady v mzdách 10-12. preplácaš priemerkou za 3.Q. Zvýšenie hod .mzdy sa premietne až do priemerky za 4.Q platnej k 1.1.2017.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zuzanna tak to mam v poriadku, ak som ta dobre pochopila
    Tweety áno, dobre
    zuzanna dakujem ja som myslela ze treba preratavat ale vcera som studovala a to keby sa menil pracovny uvazok tak vtedy treba preratavat
      zbaliť

    zvýšenie hodinovej mzdy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.