Zavrieť

Porady

Letné festivaly

Ahojte poraďáci,

máme tu konečne leto
a s ním prichádzajú rôzne festivaly.. tak napríklad ja rozmýšľam na tento víkend si spraviť výlet na domašu... www.domasafest.sk

Chystá sa tam niekto z vás, prípadne na nejaký iný festival? Priznám sa, že sama som to ešte nikdy nezažila, tak kto vie dať dobrú radu, tip, kde sa oplatí ísť..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sgm je offline (nepripojený) sgm

    sgm
    Ahoj, od nedele 2.7. "bežia" v Terchovej Cyrilo-metodské dni, pestrý program, koncerty (dnes napr. Olympic) a prvý augustový týždeň budú tradičné Jánošíkové dni (už ani neviem koľký ročník), potom Terchovský budzogáň...
    Leto plné festivalov, ktoré treba zažiť praje
    Bea

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    EĽRO 2006 Kežmarok - Európske ľudové remeslá dnes začínajú
    remeselníci, tanečníci, muzikanti zo Slovenska i cudziny. Fantastická atmosféra a nadšení hostia doslova z celého sveta, príďte aj vy. Okrem iného sa veeľmi teším najmä na dnešný program Modlitba Slovenska.
    Bližie v programe http://www.elro.sk/elro.php

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Sgm,určite sa teším do Terchovej na Janošíkové dni,ale milovníkov folkloru pozývam tento víkend na Folklorne slávnosti pod Poľanu do Detvy.Východná tohoto roku nebola a preto si to vynahradte v Detve.Chodíme na folklorne festivaly pravidelne,ale najviac sa nám páči v Detve.Takže od 7.7.-9.7.2006.

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    Neviete niečo o kultúrnom lete vo Veľkom Mederi? Zaujímalo by ma, čo to je, ako to prebieha.
    Čas: 13 august 2010, 19:00 - 22:00
    14 august 2010, 14:00 - 22:00
    Miesto: amfiteáter Senica
    5,- EUR na dva dni

    Autor: Štúdio S v spolupráci s MsKS a Mestom Senica v rámci Senického kultúrneho leta
    HUDBA V SENICI
    hudobný festival

    Festival HUDBA V SENICI
    Nultý ročník zameraný priamo na hudbu a prezentáciu nielen hudobných skupín zo Senice. Festival by mal podporiť i menšinové žánre ako country, folk a etnho.

    Hudobné skupiny:

    SATISFACTION + hosť Ján Slezák /SK
    ALIAS /SK
    KAMELOT /CZ
    ROLNIČKY /SK
    Jaro Závodský a BAND /SK
    ŠARIK A SYN /SK
    ALAN MIKUŠEK a band /SK
    BOKOMARA /CZ
    VLASTA REDL /CZ
    Michal Kraic and Band /SK
    Walter Bartoš band /CZ, SK
    Fridge aside /SK
    Zideco B.band /SK



    predpredaj na ticketportal.sk

    Senty2059 je offline (nepripojený) Senty2059

    Senty2059
    Ja som obsolvoval toto leto Hip Hop kemp a bolo to niečo neuveritelné. Každý milovník hiphopu si tam príde na svoje.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.