Zavrieť

Porady

sused ma okna do dvora

ahojte,sused menil strechu a vzdialenost je medzi nasimi domami je 5,9 metra..podla zakona by to malo byt minimalne 7 metrov. sused bol za rodicmi pytat povolenie ohladom okien,ale nasi mu to nepodpisali ,ale isli za starostom a nahlasili stavbu, ktora bola robena na cierno.. okna dal velkosti 120 na 80..boli z uradu premerat a vyjadrenie je ze vzdialenost medzi domami je 5,9 metra ,ale sused sa vyjadril ,ze v nejakych dokumentoch je napisane 7 metrov, takze podla ludi, ktori to prisli vysetrit je to ok..chcel by som sa spytat, ze vsade na geodezii mame spravne nakresleny dom ,ale neviem,kde sa mam obratit aby okna zmensil..dalsie vraj odvolanie je na sude..tiez pani ktora to riesila nemala tlacivo ,ze rodicia nepodpisali doklad o schvaleni okien ktore si dal,,,z jeho okien je vidiet do detskej izby a dvoch kupelni ..poradte mi prosim co mam robit... dakujem pekne za odpovede
Naposledy upravil ivka70 : 21.12.16 at 01:12 Dôvod: korekcia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Napisal si prispevok,v ktorom je malo faktov,takze tazko ti odpovedat nejako odbornejsie.
    Ako ti uz bolo asi poradene,obrat sa na sud,ten rozhodne,ked si nepochodil na stavebnom urade.

    Dovtedy si na okna kupelky a detskej kup zavesy,alebo zaluzie a vysad pre susedove okna nejake rychlo rastuce stromy .-)

    Daj si do googla zopar vyrazov,ktore potrebujes , napr. okna k susedom, vzdialenosti medzi oknami a pod., najdes stovky roznych prispevkov a rad,motno ti pomozu

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    prestan vymýšlať blbosti ...

    ...rodicia nepodpisali doklad o schvaleni okien ktore si dal,..

    ty si odkial spadol ?? z marsu ???
    buchač Bjuty...Ty si pochopil ten text zadania ?
    Tak to si teda frajer...
    bjuty smis nie....ani náhodou...

    môžem mu zareagovať na dalších 5 sprostostí...ale načo ? ) :


    ked ale sused sa vyjadril ,ze v nejakych dokumentoch je napisane 7 metrov....

    sused ma okna do dvora

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.