Zavrieť

Porady

Ako stiahnuť hudbu z pps do formátu mp3?

Ide o túto prezentáciu, ak by to niekto urobil, bol by som mu vďačný. Alebo ak niekto pozná názov skladby, tak tiež zaboduje.
11 komentárov     zbaliť
misoft Niekedy stačí *.pps premenovať na *.ppt a potom sa nespustí prezentácia, ale otvorí editácia a tam sa dá dohľadať vložená skladba.
Kabaka123 presne tak....
marleau ako to premenujem? veď toto je ťažké....nejde mi to
misoft Ak máš TC - označiť súbor v ňom LTM - znova klik LTM (aby sa neotvoril) a pps prepíšeš na ppt a ENTER
A len tak na okraj - ten súbor *.pps u mňa neustále vyhadzuje chybu a obnovuje ho. Pri premenovaní na *.ppt so v Libre Impress (M$ nepoužívam) ho otvorí, ale hudba tam nie je (tá v prípade *.pps je súčasťou súboru, alebo musí byť niekde na HDD, aby prezentácia vedela, odkiaľ brať zdroj pre hudobný podklad).
marleau a teraz po slovensky
misoft Hmmmm... nepoznáme skratky? LTM - ľavé tlačítko myši, PTM - pravé tlačítko myši, TC - Total Commander
marleau ale mne sa tam koncovka súboru neobjavuje, toto som už predtým skúšal
misoft Tak to *.pps spusti, pri prehrávaní to zastav - dostaneš sa do editora PowerPointu a už si v jednotlivých položkách prezentácie.

BTW: nehnevaj sa - čo takto sa aj sám snažiť a skúmať? Nastaviť priečinky v exploreri (prieskumníkovi) tak, aby zobrazovali aj prípony? To už tu rovno môžeme založiť novú tému "Výuka Windows"....
marleau môžeme, každý však máme hlavu na niečo iné, ja násobím trojciferné čísla spamäti a viem spamäti aj hodnoty tangens pri všetkých uhloch....
misoft Ja tiež nie som IT guru.... všetko som sa učil za pochodu... a čo neviem, hľadám....alebo radím, ak som sa stým stretol a využil to.
Kabaka123 ja premenúvavam prezentácie z pps na ppt pomocou winraru (winzipu)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    marleau Super aj toto, ale verzia z prezentácie mi príd taká počúvateľnejšia. Ale stiahnem si aj toto. Dík.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Moc komplikované na to, aby som ti popísal celý postup, preto som ti to extrahoval a skonvertoval do mp3. Tu máš tú skladbu.



    Ulož si ju a prepíš príponu - miesto .pdf napíš .mp3. mp3 súbory sa asi nedajú priložiť k príspevku, preto som príponu musel upraviť.
    marleau Ďakujem, funguje.
    Kabaka123 stiahla som si E.M. Free PowerPoint Video Converter - exrahovalo mi z prezentáciu hudbu, ale nebolo počuť zvuk, neviem , kde som spravila chybu...

    tak som prezentáciu uložila ako webovú stránku.(html), tým pádom sa rozložila na jednotlivé komponenty... tento spôsob je jednoduchší a funguje mi...zase som sa naučila niečo nové...

    damian2580 je offline (nepripojený) damian2580

    damian2580
    už mate tu skladbu v mp3 lebo ja ju mam napíšte mi do súkromnej spravy
    Kabaka123 26.12.16 20:07 priradil do Porady

    Ako stiahnuť hudbu z pps do formátu mp3?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.