Zavrieť

Porady

Podávať opravný Prehľad o príjmoch ...?

Pri výpočte miezd sa stala chyba a tak sme odviedli o 20 centov menej na dani za mesiac apríl, no zistili sme to až teraz. V poučení k Prehľadu som čítala, že opravný výkaz sa nepodáva, iba sa v tom, čo podávam teraz uvedie v r. 3 uvedený nedoplatok na dani. Na DÚ mi pracovníčka povedala, že asi treba podať aj opravný, aby to potom sedelo čo sa týka príjmov v ročnom Hlásení. Má s tým niekto skúsenosť, prosím? Je s tým neskutočne veľa opravných činnosti (výkazy do SP aj ZP, oprava miezd a doplatiť všade po pár centov) a neviem čo ešte, no musí sa to dať do poriadku. Poradí mi niekto, kto robí mzdy, čo treba, ako a kde urobiť opravu a ako je to s tým Prehľadom. Ďakujem za každú dobrú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivetaf je offline (nepripojený) ivetaf

    ivetaf
    Ja som podávala opravný prehľad a takisto aj opravné výkazy do SP aj ZP, opravný prehľad sa musí podať lebo potom nebude sedieť ročné hlásenie
    m.aj.a Idem teda aj ja podať, opravné výkazy som už odoslala. Vďaka za radu.
    ivetaf v pohode ak viem pomôžem

    Podávať opravný Prehľad o príjmoch ...?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.