Zavrieť

Porady

Poistenie nehnutelnosti

Dobry den. Vyberam poistku na dom. Rad by som tam mal vsetko. Viete odporucit nejaku poistovnu? Hlavne, aby bola dobra v pripade nejakeho problemu. Nejde mi o cenu, ale o kvalitu. Dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Spis si poziadavky / naroky a rozposli do poistovni. Takto sa dozvies ci bude pokryte "vsetko" a za aku cenu. Ale rychlost / uplnost / ochota plnenia stale ostane neznama.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ak Ti môžem odporučiť, tak sa vykašli na všetky poisťovne okrem jednej.

    Allianz je najlepšie, čo na trhu existuje v oblasti nehnuteľností....teda aspoň podľa mňa a mojich skúseností.
    Mal som v priebehu troch (?) rokov tri poistné udalosti, ktoré boli zlikvidované po obhliadke vo veľmi krátkom čase...cca 10 dní.

    Samozrejme, že je to môj názor...možno bude mať niekto iné - lepšie postrehy.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Hm...

    Veď to je Uniqa
    https://www.pss.sk/poistenie/poistenie-vas-dom-byt/

    Dal som si svoje podmienky
    https://www.uniqa.sk/

    Čiže v porovnaní s Allianzom by som platil o 100€ viac na poistnom.
    Tá 100ka je vedľajšia...ide skôr o to, že ako sa poisťovňa zachová pri likvidácii poistnej udalosti.
    Lebo ja mám také podmienky, že sa na poškodené veci nevzťahuje žiadna amortizácia.

    Mimochodom, PSS ?
    Zdrhol som od tej skupiny vydieračov...
    Sedrik89 Tak som to dal do Allianz.
    bea Tiež si myslím, že je to najlepšia voľba. Máme skúsenosti a zatiaľ len dobré. 3 poistné udalosti, všetky vybavené rýchlo a slušne.
      zbaliť

    Poistenie nehnutelnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.