Zavrieť

Porady

Berie tlačiareň HP Deskjet 2050, papier s gramážou 300 a 250g ?

Berie tlačiareň HP Deskjet 2050, papier s gramážou 300 a 250g ? Alebo kde to viem zistiť? Ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Určite nie. Každá má napísané, aké papiere berie (často na krabici, aby si zákazníci nerobili ilúzie, že im to bude tlačiť na oceľový plech). Bežne sa používa od 80 do 120g/m2.
    Väčšia gramáž - 250-300 g/m2- to je skoro kartón. Táto gramáž sa používa pri xerografických papieroch - vhodných do laseroviek.
    Papier zo zásobníka je preberaný podávačom, potom vedený papierovou dráhou pod tlačovú hlavu - táto cesta nie je rovná, je to sústava gumených kladiek, ktor papier vedú. Hrubší papier a) sa nevmestí do medzery medzi jednotlivými kladkami a za b) neohne sa počas posunu.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    TamŠte Ďakujem a 90g vezme?
    misoft Zoberie - max. do 120g/m2, ale s odretými ušami.
    Poznámočka: mám 1050 - potreboval som vytlačiť na výkres - nezobralo mi papier (hlásenie chyby) - gramáž bola 180g/m2 - neprešlo cez papierovú dráhu.
    TamŠte mne výkres prejde
    misoft Tak buď rád. Je totiž rozdiel 1050 a 2050 - nielen výbavou a výkonom, ale i podporou papierov. Ale tú 250 - tak to ti asi nezoberie, ale vyskúšaj, možno sa dá "oblbnúť"...
      zbaliť

    Berie tlačiareň HP Deskjet 2050, papier s gramážou 300 a 250g ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.